آموزش ساخت ماده مخدر شیشه ساخت ال اس دی و کراک ؟

http://www.tsu.edu/Images/academics/pharmacy/Drug%20Information%20Center/TMC.jpg
دانشگاه ساخت مواد مخدر افتتاح شد

این خبر را هم از یکی از نشریات داخلی برداشتم 
آموزش ساخت ماده مخدر شیشه  فقط 300 هزارتومان ؟
البته اگر من می خواستم آموزشگاه ساخت مواد مخدر راه بیندازم بیشتر از این ها شهریه می گرفتم 
یک لحظه فکر کردم بدک هم نیست یک آموزشگاه ساخت مواد مخدر بزنم رفتم تو فکر اینکه اگر این آموزشگاه را بزنم چفدر باید شهریه بگیرم و بعد یاد دانشگاه آزاد افتادم ؟؟
لیست واحدها و قیمت انها در آموزشگاه ساخت مواد مخدر آریا ؟
کلاس های آموزش ساخت ماده مخدر ال اس دی 4 واحد 
2 واحد نظری هر واحد درسی به مبلغ 3 میلیون تومان 
واحد عملی آزمایشگاه هر واحد به مبلغ 4 میلیون تومان 
کلاس های آموزش  ساخت ماده مخدر متامفتامین (شیشه)
1 واحد نظری 500 هزارتومان 1 واحد عملی 1میلیون تومان 
کلاس های  آموزش ساخت ماده مخدر کراک 
4 واحد 2 واحد عملی 2 واحد نظری کلا به مبلغ 4 میلیون تومان 
در ضمن در دوره فوق ساخت مواد مخدر نیز دروس ساخت ماده مخدر کوکائین تدریس می شود که بعد از گذراندن دوره ابتدایی می توانید  در کلاس های آموزشی ساخت مخدر کوکائین شرکت کنید .
 در ضمن کلیه درس های  کلاس های عملی در آشپزخانه می باشد ؟
 برای ثبت نام می توانید در همین سایت نام نام خانوادگی وشماره تماس خود را اعلام کنید ؟؟
زت زیاد ؟

این هم خبر جرائد
http://unipr.waikato.ac.nz/news/images/20080506CarbonLab.jpg
کلاس های عملی ساخت مواد مخدر
وقتی آمار مصرف شیشه افزایش پیدا می كند، پرواضح است كه میزان تولید آن هم افزایش پیدا كرده است. اگر فرض كنیم كه واردات شیشه در كشور داریم، با توجه به اقدامات امنیتی در مرزها و توان نیروی انتظامی، واردات این حجم از شیشه امكان پذیر نیست. گذشته از آن، تولید شیشه در آشپزخانه های زیر زمینی برای قاچاقچیان و تولیدكنندگان از نظر اقتصادی به صرفه است
به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه تهران امروز با وجود همه سنگین ترین مجازات ها، ماده محرك شیشه در آشپزخانه های زیرزمینی و منازل متخلفان كه برای دست یافتن به اسكناس های بیشتر به هر كاری دست می زنند، همچنان تولید می شود. پژوهشگران می گویند این روزها در زیرزمین خانه ها در ازای 200 تا 300 هزار تومان، فرمول ساخت شیشه آموزش داده می شود! آنهایی كه پا بر همه ارزش ها گذاشته و تن به تولید شیشه داده اند با خرید لوازم آزمایشگاهی و اختصاص آشپزخانه منزلشان به محل تولید شیشه می توانند شیشه ای را كه تولید كرده اند به جوانان این مرز و بوم بفروشند تا مهر اعتیاد بر پیشانی جوانان بیشتری نقش ببندد و هر روز كودكان بیشتری قربانی اعتیاد والدین خود شوند.
براساس گزارش عملكرد ستاد مبارزه با موادمخدر در سال 90، انهدام 120 لابراتور تولید شیشه، دستگیری 60 هزار نفر در ارتباط با تولید این ماده و كشف 4 تن شیشه تولید داخل، گواهی بر رشد لابراتوارهای تولید شیشه در كشور است. 


از یكسو اعداد و ارقام آژیر قرمز تولید شیشه را به صدا در آورده اند و از سوی دیگر آسیب شناسان نسبت به آثار تولید آن هشدار می دهند. رویا نوری پژوهشگر اعتیاد در این باره می گوید: «وقتی آمار مصرف شیشه افزایش پیدا می كند، پرواضح است كه میزان تولید آن هم افزایش پیدا كرده است. اگر فرض كنیم كه واردات شیشه در كشور داریم، با توجه به اقدامات امنیتی در مرزها و توان نیروی انتظامی، واردات این حجم از شیشه امكان پذیر نیست. گذشته از آن، تولید شیشه در آشپزخانه های زیر زمینی برای قاچاقچیان و تولیدكنندگان از نظر اقتصادی به صرفه است.» 


هیچ نظری موجود نیست: