وضعيت موجود در مورد مخدر گل (ماری جوانا طبی ) در ايالت واشنگتن غيرقابل دفاع است.

واشنگتن- لایحه ای که نظام قانونی استعمال پزشکی ماری جوآنا طبی (مخدر گل) در ایالت واشنگتن را دستخوش تغییرات عمده ای می سازد، روز دوشنبه در مجلس نمایندگان این ایالت به تصویب رسید؛ اقدامی که بنا به ادعای حامیان آن، برای تطبیق این نظام با بازار قانونی و رو به توسعۀ استعمال تفریحی ماری جوآنا معمولی  ضروری است.
اِعمال تغييرات گسترده در نظام استعمال پزشکی ماري جوآنا
به گزارش خبرگزاری مؤسسه مطالعات آمریکا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس؛ لایحۀ شماره ۲۱۴۹ مجلس نمایندگان ایالت واشنگتن پيش از نيمه شب سه شنبه با ۶۷ رأی مثبت در برابر ۲۹ رأی منفی به تصویب رسید.
اين لایحه هم اکنون به مجلس سنا ارائه شده است. مجلس سنا نیز در حال رسیدگی به لوایح مشابهي است كه چگونگي تطبيق دو نظام- دارويي(مخدر گل ) و تفريحي- ماري جوآنا را مورد بررسی قرار می دهند.
تغييرات پیش بینی شده در لایحۀ ۲۱۴۹- مورد حمایت ایلین کودی، نمایندۀ دموکرات- شامل كاهش ميزان ماری جوآنا و شمار گياهان مجاز برای بيماران، تعطیلی باغهای عمومی و ايجاد سیستم ثبت بیماران است.
كودي گفت که قانونگذاران تلاش می کنند اين نظامها را تنظیم نمایند؛ اما در عین حال سعی دارند دسترسی بیماران به میزان مجاز ماری جوآنای دارویی را تضمین کنند.
ايالت واشنگتن استعمال پزشکی ماری جوآنا را در سال ۱۹۹۸ مجاز اعلام کرد. با تصويب طرح ابتكاري ۵۰۲ در سال ۲۰۱۲ نیز فروش ماري جوآنا به بزرگسالان برای استعمال تفریحی قانونی شد.
قانونگذاران ايالت واشنگتن نگران آن هستند كه نظام سازمان نیافتۀ ماري جوآناي دارويي(مخدر گل )، صنعت مشمول ماليات ماري جوآناي تفريحي را تضعیف نماید.
مقامات وزارت دادگستري ايالات متحده نيز هشدار دادند كه وضعيت موجود در نظام ماري جوآناي دارويي در این ايالت واشنگتن غيرقابل دفاع است.
نویسنده
ماری جوانا طبی همان مخدر گل در ایران است و شامل چند هزار نوع ماری جوانا با قدرت اثر بالای 3 برابر ماری جوانا معمولی است

در امریکا ماری جوانا معمولی (برگ ماری جوانا ) آزاد است ولی خرید  فروش استفاده از  مخدر گل که به ماری جوانا طبی یا دارویی  مشهور است ممنوع و تابع قوانین مشخصی  است

سازمان سیا .مخدر روانگردان LSD و رویاهای دهه 60 - opium.site - Blogger

سازمان سیا .مخدر روانگردان LSD و رویاهای دهه 60 - opium.site - Blogger
opium.site: چطور سازمان جاسوسی سیا می خواست ریش فیدل کاسترو را ...
opium.site: کنترل ذهن و شست وشوي مغز در سازمان سيا با مواد مخدر چگونه ...
opium.site: پروژه هارپ(HARP) , وی دو کی (V2K)برای ایجاد توهم از راه دور

فناوری صدا در جمجمه v2k-صدای ماورای صوت یا Hypersonic Sound


opium.site: عملکرد ضعیف ستاد مبارزه با مواد مخدر در مقابله با مخدر گل ...
opium.site: تصاویر برای مخدر گل تکذیب می شود (منبع گوگل )

هیچ نظری موجود نیست: