کنترل رفتارهای فردی و اجتماعی در جوامع امروزی در امریکا با ماری جوانا در ایران با مخدر گل ؟

فرق نمی کند شما چه سیستم  حکومتی داشته باشید مهم این است که حاکمان  با رواج اعتیاد به  ماری جوانا می توانند جامعه ای  را کنترل کنند؟
اگر در امریکا ماری جوانا با قدرت توهم زایی 5 در صد تی اچ سی  به فروش می رود در ایران مخدر گل با نام ماری جوانا با قدرت 20 در صد  تی اچ سی رواج دارد ؟
نظام حاکم بر ایالات متحده در دنباله سیاست کنترل ذهنی عموم جامعه به استفاده از مواد مخدر مانند ماری جوانا روی آورده است.
ماری جوانا و هیپنوتیزم ملی
هیئت تحریریه اجتماعی موسسه مطالعات امریکا؛

کنترل رفتارهای فردی و اجتماعی در جوامع امروزی برای دولت های مدرن اهمیت زیادی دارد.
 مقاومت مردم در برابر تحمیل عقاید باعث شده است تا استفاده از روش های اعمال اثر به صورت ناخودآگاه اهمیت قابل توجهی یابد و گروه های زیادی از متخصصان اجتماعی به آن بپردازند. سیاهه روش هایی که در آمریکا و سایر قدرت های غربی برای وادار ساختن جوامع به تبعیت استفاده می شود بسیار زیاد است. تبلیغات، آموزش، الگوهای اجتماعی، هیپنوتیزم جمعی با استفاده از رسانه ها، الکل، ماری جوانا و غیره را می توان در این فهرست منحصر به فرد جای داد.
هیپنوتیزم به نوعی همان قدرت پیشنهاد دادن است. ذهن خودآگاه را نمی توان با ارائه پیشنهاد کنترل کرد، زیرا او ایده ای را که با عقایدش سازگار نباشد، نمی پذیرد و در برابر آن مقاومت می کند، اما ذهن ناخودآگاه با پیشنهاد قابل کنترل است. ذهن بر عملکرد و احساس و شرایط بدن فرد کنترل کامل دارد. در این مدل تاثیرگذاری؛ بیهوشی کامل باید در ناخودآگاه ذهن صورت گیرد. بطور مثال در خیلی از موارد با هیپنوتیزم فرد، جراحی روی او صورت گرفته است بی آنکه دردی احساس کند. هم چنین در فرد هیپنوتیزم شده می توان علائم بیماری را بررسی کرد. در هیپنوتیزم فلج جزیی صورت می گیرد، و تب اتفاق م افتد.
در سال ۱۹۳۶ فیلمی ساخته شد که می خواستند طی آن با هیپنوتیزم افراد؛ مفهومی را به آنها القا کند. فیلم جنون "ماری جوآنا" ساخته ی برنارد زر، در خیلی از کالج ها و همچنین "نیمه های شب" در سراسر کشور تا سال ۱۹۷۲ مورد توجه قرار گرفت. در این فیلم با استفاده از روش های متفاوت هیپنوتیزم، فرد را به استفاده از ماری جوآنا و همچنین مخالفت با ممنوعیت قانونی ماری جوآنا تشویق می کند.
در این فیلم شخصیتی به نام دکتر کارول وجود دارد که در قسمتی از آن می گوید، والدین دانش آموزان قربانی شده، نباید تنها ماری جوآنا را مقصر بدانند زیرا اطلاعاتی که به بچه ها منتقل شده است در حالی که هیپنوتیزم شده بودند نیز موثر بوده است.
داستان فیلم "جنون ماری جوانا" درباره ی مصرف بیش از حد این ماده ی مخدر است. سه نفر از فروشندگان مواد مخدر درصدد هستند نوجوانان بی گناه را به ماری جوانا معتاد می کنند و ابزار آنها برگزاری مهمانی هایی است که رکن اصلی آنها استعمال سیگار حاوی ماری جوانا و موسیقی جاز می باشد.
مقامات از شیوع مواد مخدر در جامعه ابراز نگرانی می کنند.
 به ویژه در مورد مصرف ماری جوانا، که هم باعث رشد خشونت می شود و کنترل آن بسیار دشوار است، و هم اینکه منجر به جنون و بروز رفتار های خطرناک می شود. دکتر آلفرد کارول یکی از افرادی است که نگران دانش آموزان دبیرستانی است و نمی خواهد این مشکل گریبان گیر دانش آموزان مدرسه اش بشود. در همین حال، جک پری و مای کلمن قاچاقچیان ماری جوانا هستند، از طرف رئیس خود مامورند تا دانش آموزان را به استفاده از این ماده تحریک کنند و میزبان آنها باشند.
مای ترجیح دارد بزرگسالان را به این سمت سوق دهد در حالی که جک نوجوانان را ترغیب می کند. بیل هارپر و مری لین دو دانش آموز خوب این دبیرستان، که هیچ ذهنیتی از مهمانی های آپارتمان مای نداشتند، در یک گروه دوستی که برادر مری، جیمی لین، که خود در این مهمانی ها شرکت داشته، وارد می شود. مجموعه ای از عوامل دست به دست هم می دهند که در آخر این اتفاقات منجر می شوند که بیل و مری به آپارتمان مای بروند، و ماری جوانا مصرف کنند.
 زندگی همه افراد دخیل در آن چه بی گناه و چه مقصر به علت مصرف ماری جوآنا برای همیشه تغییر می کند.
در خلال فیلم دکتر جیمز برید با قرار دادن یک شی روشن در مقابل دیدگان یک فرد و خیره ماندن او به جسم فرآیند هیپنوتیزم صورت می گیرد. دکتر کارول طرح خود را برای هیپنوتیزم افراد با شگرد های خاص ریتمیک و تن و حجم صدا عرضه می کند. البته این روش ارائه شده در فیلم همچنان برای هیپنوتیزم افراد قابل استفاده است. کارول در هیپنوتیزم هم به چشم تماشاچی خیره می شود و هم به دوربین، این نیز یکی دیگر از راه هاست. خودتان را در یک سالن نمایش تصور کنید، در حقیقت تصاویر به شما خیره شده اند که شما به آنها خیره می مانید.
یکی دیگر از روش های هیپنوتیزم که در فیلم جنون ماری جوآنا استفاده شد،
مقاومت مردم در برابر تحمیل عقاید باعث شده است تا استفاده از روش های اعمال اثر به صورت ناخودآگاه اهمیت قابل توجهی یابد و گروه های زیادی از متخصصان اجتماعی به آن بپردازند.
استفاده از دو فلش هم زمان در یک قاب تصویر بود. این کار موجب هماهنگ شدن دو سمت تصویر و ایجاد موجی می شود که بر روی ذهن تاثیر می گذارد. این تشعشعات موجب تاکید بر قاب تصویر و مهم جلوه دادن آن خواهد شد و تمرکز را روی آن تصویر افزایش می دهد و اطلاعاتی را که می خواهد در ذهن شما براحتی قرار می دهد.
توحش و ارتکاب به جنایات وحشتناک در اثر استفاده از ماری جوآنا در فیلم جنون ماری جوانا نشان داده نمی شود، جوری تلقی می شود که جوان مصرف کننده این مخدر انسان های شادی هستند و کاری خلاف قانون انجام نمی دهند.
 مثلا در قسمتی از فیلم نشان داده می شود مردی که به شدت به این ماده معتاد شده نوجوانی را می کشد و در دادگاه او را بیمار روانی معرفی می کنند و او را آسایشگاه روانی منتقل می نمایند و علت را اعتیاد به ماری جوانا نمی دانند. در حقیقت این فیلم نقش مشوّق در مصرف ماری جوآنا دارد، اما افراد مسن را از مصرف باز می دارد، وجود این تناقض ها در ظاهر، جوابش در خود فیلم است.
دکتر کارول از انفعال دولت برای جلوگیری از شیوع استفاده از ماری جوآنا انتقاد می کند، اما دولت مردان در جواب می گویند، ماری جوآنا همچون سایر مخدر ها نیست، زیرا خودرو است و در هر ایالتی و هر شرایطی می روید. با این حرف می توان نتیجه گرفت که دولت هم در این شیوع شرکت مستقیم دارد.
بعد از اکران این فیلم، آقای هری آنسلاینر، اولین کمیسر مبارزه با مواد مخدر در ایالات متحده، که ۳۲ سال در این سمت فعالیت داشته و نماینده ایالات متحده در کمیسیون مبارزه با مواد مخدر در سازمان ملل است، در کتاب خود با نام "قاتل ها" در نقد کمپین های ماری جوانا می نویسد، در سال ۱۹۳۷، دو اقدام برای گسترش ماری جوانا صورت گرفت، یکی اینکه برخی به دنبال تصویب یک قانون جدید در کنگره بودند که طی آن توزیع ماری جوانا تحت کنترل دولت فدرال صورت پذیرد. دوم اینکه، معرفی این ماده در رادیو و در انجمن های بزرگ بود که در این برنامه ها اعلام عمومی شد ماری جوانا در اطراف رودخانه ها و کنار جاده می روید.
او می گوید که در همان زمان در مجلات اعلام کرده است که این ماده چه ضرری دارد و با گسترش استفاده از ماری جوآنا آمار جرم و جنایت بالا رفته است. آنسلاینر حتی در مقاله ای ماری جوآنا را قاتل جوانان می نامد.
بین محتوی مقاله و فیلم "جنون ماری جوآنا" شباهت بسیاری وجود دارد. برای مثال، با توجه به مقاله، در سال ۱۹۳۱، پرونده مربوط به مواد مخدر در ایالات متحده قطر کمی و برابر با ۲ اینچ داشت، اما امروز مدارک مربوط به این موضوع چندین کمد را به خود اختصاص داده است. این قضیه را با آنچه که در فیلم نشان داده می شود هم خوانی دارد. در فیلم "جنون ماری جوانا" دکتر کارول خطاب به دولت مردان می گوید: "بگذارید چیزی را به شما نشان دهم، در سال ۱۹۳۰ پرونده های مربوط به مواد مخدر بسیار باریک هستند، اما هم اکنون کمدی به خود اختصاص داده اند." سپس صحنه ای را نشان می دهد که مدارک مربوط به ماری جوآنا یک دیوار را به خود اختصاص داده است.
در کتاب آقای هری آنسلاینر، تلاش او برای جلوگیری از قانونی شدن ماری جوآنا به خوبی بیان می شود. یکی از اقدامات وی، در نظر گرفتن مالیات برای ماری جوآنا بود که در اکتبر سال ۱۹۳۷ میلادی موثر واقع شد.
هدف اصلی از این تبلیغات و برنامه ها هدایت افکار عمومی مردم به یکسری حقایقِ مشخص است. به گفته ی هیتلر تمام هنری که در این زمینه دارند به خرج می دهند برای آن است که حقیقت را به جای واقعیت در ذهن مردم جا بزنند. هیتلر اهداف این تبلیغ را اینگونه تقسیم می کند: قطعا هدف اصلی تاثیر بر احساسات افراد است، و حتما به نکات محدودی تاکید می کنند، و قطعا آن را بارها و بارها تکرار می کنند تا مردم آن را باور کنند. برای موفقیت و موثر بودن، باید تبلیغ اتصال دائمی بین همه ی افکار و تصمیم گیری ایجاد کند. این اتفاق هم باید در ضمیر ناخودآگاه افراد صورت گیرد.
اصولی که برای تبلیغ و برنامه ی "دروغ بزرگ" در نظر گرفته شده است کاملا شبیه همان موازینی است که برای کنترل ذهن و هیپنوتیزم در نظر گرفته اند: حواس پرتی و تکرار. طبق این برنامه، حواس شما از اطلاعات درست کاملا معطوف می شود به اطلاعات نادرست و غیرواقعی. تکرار این روند منجر می شود که ذهن ناخودآگاه شما برای حقیقت یک موضوع شرطی شود. شما این اطلاعات را به عنوان حقیقت می پذیرید بدون اینکه راجع به آن فکر کنید.
هم اکنون اطلاعات اشتباه زیادی از ماری جوآنا در سطح
دکتر جان ویلیام هافمن، کاشف کانابینوئید صنعتی، می گوید، "مصرف مخدر اسپایس(ماری جوانای مصنوعی) مثل بازی رولت روسی(یک بازی شرطی است که طی آن شرکت کنندگان یک گلوله در هفت‌تیری با ظرفیتی از یک تا پنج گلوله و معمولاً شش‌گلوله قرار می‌دهند و بقیه را خالی می‌گذارند. سپس خشاب چندین‌بار چرخانده می‌شود تا نتوان فهمید گلوله کجاست. سپس لولهٔ هفت‌تیر را بر روی شقیقه خود می‌گذارند ماشه را می‌کشند) است، نمی توان گفت که کی مغز خودتان را داغان می کنید."
جامعه وجود دارد که حاصل برنامه آموزشی اداره فدرال مبارزه با مواد مخدر در سال ۱۹۳۰ است. این تبلیغات فقط روی افکار و عقاید تاثیر ندارند بلکه منتج به عمل هم می شوند. در برنامه هیپنوتیزم و پیشنهاد، دولت آمریکا در واقع می خواد مردم کاری را انجام دهند که آن در نظر دارد.
دلیل رسمی که اداره مبارزه مواد مخدر را بر آن داشت که با استفاده ی ماری جوآنا مخالفت ورزد در واقع نقش این ماده در بالا بردن خشنونت، جرم و جنایات در سطح جامعه بود و اینکه نهایتا مصرف ماری جوانا فرد را به مصرف هروئین هدایت می کند. این ابراز مخالفت در سال ۱۹۴۹ و ۱۹۵۰ صورت گرفت.
دکتر وود وارد، مشاور قانونی برای انجمن پزشکی آمریکا، در کنگره سال ۱۹۳۷ گفت، اینکه مصرف ماری جوانا با بالا رفتن آمار جرم و جنایت رابطه دارد، هیچ دلیل قانع کننده ای وجود ندارد. اینها ادعای روزنامه هاست.
تشکیک در تاثیرات منفی ماری جوانا ادامه یافت تا در دو سال اخیر که عملا تلاش ها برای رفع ممنوعیت آن نتیجه داده و در چرخه آزادسازی قرار گرفته است.
ماری جوآنا واقعا چیست و چرا یکی از موادی است که در برنامه ی کنترل ذهن کاربرد دارد؟
 ماری‌جوانا نامی‌ست که به برگِ خشکِ کانابیس یا گیاه شاه‌دانه داده‌اند.
 از گیاه شاه‌دانه علاوه بر ماری‌جوانا مواد دیگری نظیر حشیش و روغن حشیش نیز بدست می‌آید. ماري جوانا يكي از متداول ترين و توهم انگيزترين مواد مخدر است. در زمان حاضر، ماری‌جوانا به دلایل تفریحی، مذهبی و روحانی و همچنین اهداف درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. گفته شده است که اولین نشانه‌ها از مصرف ماری‌جوانا به هزارهٔ سوم پیش از میلاد (۵ هزار سال پیش) مربوط می‌شود.
این ماده موجب حالت سرخوشی می شود، غالبا هوشیاری و خودآگاهی مصرف كننده به هم می خورد و دچار تحریف ادراكات، عدم هماهنگی و توازن، گیجی، افزایش ضربان قلب و تنفس می گردد.
بطور کلی اثرات کوتاه‌مدت طی سه مرحله ظاهر می‌شود:
۱. مرحله اول: اثرات ابتدایی شامل حس آرامش، و تا درجه‌ای کمتر سرخوشی است.
۲. مرحلهٔ دوم: در این مرحله مواردی نظیر سهولت در تفکر فلسفی، درون‌نگری همراه با اضطراب گزارش شده‌است.
۳. مرحلهٔ سوم: اثرات این مرحله می‌توان شامل افزایش ضربان قلب و گرسنگی باشد.
جدا از تغییرات ذهنی در ادراک و به ویژه خلق و خو، شایع‌ترین اثرات جسمی و عصب ‌شناختی این ماده شامل افزایش ضربان قلب، کاهش فشار خون، اختلال در حافظهٔ کوتاه مدت اختلال حرکتی، و اختلال در تمرکز است.
ماری جوانا را باید یك ماده توهم زا به حساب آورد، چون تحریف ادراك حسی، اختلال درك زمان و مكان، افزایش حساسیت به صدا، افزایش تلقین پذیری، احساس دارا شدن یك درك عمیقتر از معانی اشیا، احساس قدرت بیش از حد، شوریدگی یا اغتشاش فكری، تیرگی، هوشیاری، گیجی، نگرانی، ترس، سرگردانی و توهمات را موجب می شود. در صورت تداوم مصرف این ماده مخدر، احتمال ابتلای مصرف‌کنندگان به اختلالاتی مانند توهم دو برابر می‌شود و در اجراء تکالیف پیچیده، ماری‌جوآنا عملکرد را مختل می‌کند.
تجارب خود افراد عموما حکایت از آن دارد که ماری‌جوآنا کارکردهای حافظه را مختل می‌کند، و پژوهش‌ها نیز مؤید این نکته هستند. ماری‌جوآنا دو اثر مشخص بر حافظه دارد:
۱- در حافظه ی کوتاه‌ مدت امکان تداخل را افزایش می‌دهد. مثلا، ممکن است بر اثر حواس‌پرتی‌های زودگذر رشته ی کلام از دست برود، یا شخص در وسط جمله فراموش کند چه می‌خواسته بگوید.
۲- ماری‌جوآنا در یادگیری نیز اثر زیانبار دارد، به این معنی که در انتقال اطلاعات تازه از حافظه‌ ی کوتاه‌ مدت به حافظهٔ درازمدت اختلال به‌وجود می‌آورد. از این یافته‌ها چنین برمی‌آید که وقتی شخص تحت تأثیر ماری‌جوآنا باشد، در یادآوری مطالب ضعیف خواهد بود.
بطور کلی ویژگی‌های ماری جوانا بدین شرح است: مسکن، بی حس کننده، آرام کننده، ضد تشنج، ضد افسردگی، ضد التهاب، ضد تشنج، محرک غریزه جنسی، کاهش دهنده میل جنسی، گشاد کننده نای، جمود فکری، مسکن مغزی، تسکین دهنده، شنگول کننده، توهم‌زا، هیپنوتیزمی، کاهش دهنده فشارخون، ضد یبوست، مغذی، اکسیتوسیک، مسکن، ضد کرم، تقویت کننده انرژی 
در آخر فرق نمی کند شما چه حکومتی داشته باشید مهم این است که با رواج اعتیاد به  ماری جوانا می توانید جامعه ای  را کنترل کنید

 opium.site: چاکران درگاه ماری جوانا برگ نخورند سیا CIA ...
opium.site: شعار جدید دولت ایران :فرزند بیشتر گل بیشتر ...
opium.site: متدهای کنترل فکر و اشتغال فکر برای دوری از ...
opium.site: کنترل ذهن و شست وشوي مغز در سازمان سيا با مواد ...
opium.site: Mind Control & MKULTRA یافتن داروی برای ...
opium.site: سازمان سیا مدیریت جهانی تجارت مواد مخدر را در ...
opium.site: سازمان سیا .مخدر روانگردان LSD و رویاهای دهه 60 ...
opium.site: سازمان Chinese Intelligence Agencie در طرح CIA ...

ماری جوانا اف سیزده (F-13 Marijuana ) مخدر گل با ب...
 • (مخدر گل ) ماری جوانا طبیعی (دارویی) با نام اسپا...
 • فرق ستاد مبارزه با مواد مخدر در ایران با ستاد مبار...
 • فروش ماری‌جوانا در کلرادو آمریکا آزاد شد/ صف مردم ...
 • Psychedelic / 25X-NBOME: 25I-NBOME, 25B-NBOME, 2...
 • نامزدی جایزه صلح نوبل به خاطر قانونی کردن مصرف مار...
 • ماری جوانا گل (مخدر گل ) /عکس
 • تشکل‌هاي غير‌دولتي ظرفيت خوبي در حوزه مبارزه با مو...
 • منهم یواش یواش دارم عاشق گیاه شاهدانه و کانابیدیو...
 • گیاه شاهدانه در کاهش لرزشهای بیماری ام اس (ms) مفی...
 • ماری جوانا بحرانی #چهل هفت (مخدر گل ) با بوی وانی...
 • چطور بستی ماری جوانا بسازیم How To Make Weed Ice C...
 • مصرف فست فودها باعث افزایش ریسک اعتیاد به ماری جوا...
 • تفاوت ویروس با باکتری چیست؟

 • هیچ نظری موجود نیست: