مسئولین در ایران ال اس دی را تبدیل به ماشروم و قارچ مقدس را تبدیل به هروئین کرده و مخدر های ال اس دی گم می شود

مسئولین در ایران ال اس دی  را تبدیل به ماشروم و قارچ مقدس را تبدیل به هروئین  کرده و مخدر های مکشوفه  ال اس دی گم می شود
 
ابتدا ماده مخدری به شکل تمبر در فارس کشف می شود  بعد می گویند اسم ان ماشرون است و ماده مخدر جدید صنعتی است وقتی این ماده در تهران به نمایش در می اید به خبرنگاران یک  قرص را نشان می دهند که باید معدوم شود ؟
 و بعد دادستان فارس اعلام می کند که این ماده به شکل برگ است و اغشته به مشتقات هروئین می باشد  در این وسط 18 کارتن محتوی ال اس دی  که هر برگ ان 180 هزار تومان است  با مشتی قرص بی نام نشان عوض می شود  ؟
به نظر می اید یکی  این وسط کلی برگ های ماده مخدر ال اس دی را  که از فارس به تهران  ارسال شده است هپیلی هپو کرده  است  ؟

نشست خبری فرماندهی ناجا و کشف مخدر جدید ماشروم یا قارچ مقدس-عکس:رضا قادری
در حالی که فرمانده انتظامی فارس صحبت از کشف ماده مخدر جدید صنعتی به نام مشرون می کند که به شکل کاغذ است و به سقف دهان می چسبانند فرماندهی ناجا در یک کنفرانس مطبوعاتی عکس قرصی را به نام مخدر جدید صنعتی ماشروم یا قارچ مقدس نشان می دهد
این در حالی است که قبلا اعلام شده است
مافیای مواد مخدر با نام‌های جدید جوانان را فریب می‌دهند - خبرگزاری برنا

ماشرون ماده مخدر جدید صنعتی قارچ مقدس نیست (ال اس دی با عکس قارچ جادویی)
نویسنده
بلاخره با هم همفکری کنید مشرون قرص است کاغذ است مجیک ماشروم است ال اس دی است یا فقط یک حربه تبلیغاتی برای پروپاگاند مسئولین یا حربه مافیای مواد مخدر برای  فریب جوانان با کمک مسئولین   ؟

مخدر جدید صنعتی کاغذی مشرون محتوی هروئین است ؟
القاصی مهر دادستان شیراز در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس با اعلام این خبر گفت: دو هفته قبل یک توزیع کننده مواد مخدر بازداشت شد.
وی افزود: در بررسی و بازرسی از محل اختفای این فرد موفق شدیم 18 کارتن ماده مخدر قارچ مقدس را شناسایی و توقیف کنیم.
القاصی مهر افزود: در این پرونده یک متهم که این ماده مخدر را از یکی از کشورهای اروپایی وارد کرده بود شناسایی و دستگیر شد.
دادستان شیراز گفت: این ماده مخدر به صورت تکه‌های کاغذ است که معتادان آن را در سقف دهان قرار می‌دهند و به تدریج جذب بدن می‌شود.
القاصی مهر گفت: براساس بررسی‌های انجام شده در ازمایشگاه‌های مواد مخدر مشخص شده است که این ماده مخدر از مشتقات هروئین است.
دادستان شیراز گفت: این کاغذهای مخدر هر قطعه‌اش که برای یک وعده مصرف می‌شود به قیمتی حدود 180 هزار تومان خرید و فروش می‌شده است.
ماشرون ماده مخدر جدید صنعتی قارچ مقدس نیست (ال اس دی با عکس قارچ جادویی)
نه شیر شتر نه شلاق بر پیکر ستاد مبارزه با مواد مخدر خرما از کره گی الاغ بود

هیچ نظری موجود نیست: