قدرت تخریب و اعتیادآوری گل، 150 برابر هرویین است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی:

قدرت تخریب و اعتیادآوری گل، 150 برابر هرویین است

اعتیاد دانش آموزان
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: قدرت تخریب و اعتیادآوری گل، 150 برابر هرویین است.
 به گزارش ایسنا، سردار محمد علی نصرتی در شورای فرهنگی و اجتماعی استان که با حضور اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در استانداری برگزاری شد با اشاره به اهمیت حضور و نقش زنان در دستیابی کشور به توسعه همه جانبه گفت: اشتغال زنان باید باعث شود که این قشر به جایگاه اصلی خویش دست یابند که متأسفانه در برخی موارد احساس می شود که این موضوع، محقق نشده است.
 وی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه 655 سایت در رابطه با تولید و مصرف مواد مخدر تبلیغ می‌کنند، گفت: متاسفانه به صورت میانگین، هر سال 50 نوع مواد مخدر در کشور معرفی می شود.
 دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در سایه تلاش مدیریت ارشد استان و تمامی دستگاه های اجرایی و مردم، استان آذربایجان شرقی به استانی عاری از معتاد متجاهر در کشور تبدیل شده است. این اتفاق خوش، اولینی دیگر برای استان و کلانشهر تبریز محسوب می‌شود در حالی که سایر استان‌های کشور حتی تهران، در ارتباط با مبارزه و مقابله با مقوله خانمان سوز اعتیاد، زمین گیر شده اند.
 نصرتی همچنین خطاب به اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه مبارزه با مواد مخدر کوتاهی کرده ایم ابراز کرد: اقدامات مربوط به مقابله با مواد مخدر در کشور و استان به خوبی انجام می شود ولی در حوزه پیشگیری، مشکلاتی داشتیم و داریم.
 وی همچنین بر لزوم استفاده از ابزار هنر برای علمی تر کردن مبارزه یا مواد مخدر تاکید کرد.

هیچ نظری موجود نیست: