بطور ساده مخدر گل چیست ..


سلام دکتر میخواستم بگم شما یه تنه این ماریجوانای گل رو نابود کردین! قدیما مثلا 2-3 سال پیش همه فک میکردن مخدر گل هیچ ضرری نداره همه میگفتن خوبم هست حتی! ولی شما یه تنه تونستین همه اون باور های غلط رو از بین ببرین میدونم که تو این راه سختی های زیادی کشیدین اما 3 سال پیش به کسی میگفتی گل ضرر داره بهت میخندید اما الان با قاطعیت لینک پست های شمارو براشون میذاریم همه شون ساکت میشن! دمت گرم دکتر خیلی مردی امیدوارم در همین مسیر همیشه موفق و پیروز باشی.
سلام 
متاسفانه در ایران اطلاعات زیادی در زمینه گیاهشناسی و شیمی ماده مخدر ماری جوانا به خصوص ماری جوانا  طبی (مخدر گل ) وجود ندارد .
بسیاری هنوز فکر می کنند مخدر گل همان ماری جوانا مصرفی در غرب است که مصرف ان در امریکا آزاد شده است  عدم اطلاع رسانی علمی و بحث درباره سویه های ماری جوانا و حشیش در ایران یک تابو است .
اما بطور ساده مخدر گل چیست .
قبل از جنگ دو جهانی در امریکا  در ازمایشگاه  توانستند که گیاه ایندیکا (کوش افغان ) را با گیاه ساتیوا لقاح کنند و در این میان از ژن نوعی نیلوفر پیچ استفاده کردند نتیجه ان شد که وزیکول (طاول) کوچک که در کناربدنه گیاه ایندیکا (حشیش ) در امد توسط این ژن بر روی برگ ساتیوا منتقل شد این وزیکول ها توده های پر از مایع تی اچ سی بودند و زمانی که بر روی برگ ایجاد می شوند ترکیده و نمای شیشه مانند به مخدر گل می دهد در این ترکیب ماده ای به نام دلتا 9 و اسپرمیدین ساخته شد که دلتا 9 می تواند تا ماه ها بعد از قطع مصرف  به مصرف کننده حملات پانیک و اختلالات خلقی بدهد و ماده اسپرمیدین می تواند مصرف کننده را به سرعت عقیم کند و سرعت حرکت اسپرم از بین برود  

تاریخچه ماری جوانا گل (مخدر گل ) در ایران (لیست دلالان وتولید ...


افسانه ماری جوانای بکر زای G13 جی سیزده G-13 (cannabis) - ...

هیچ نظری موجود نیست: