ماری جوانای اسلامی درمان کننده بیماری های اسکیزوفرنی اختلالات دوقطبی صرع مولتیپل اسکلروز و سرطان سینه و مغز

ماری جوانای اسلامی به داد بیماران مسلمان  می رسد   
 
opium.site: من اثرات درمانی گیاه شاهدانه را ستایش می کنم
من همیشه کانابیس را به خاطر قدرت های درمانی ان ستایش می کردم ولی از اثرات توهم زای ان متنفر بودم  
بلاخره زمان ان رسید که خط بین درمان باشاهدانه و حرام بودن  ان در اسلام شکسته شد  
اثرات درمانی گیاه شاهدانه مربوط به ماده ای به نام کانابیدیول است   

کانابیدیول توهم زا نیست ولی قدرت درمانی انواع بیمارهایی مثل دیابت  چاقی و یا ام اس MS و خاصیت ضد سرطان و درمان  اسکیزوفرنی درمان اضطراب  و اختلالات دوقطبی  صرع تشنج   را دارد  انچه باعث ایجاد توهم می شد ماده تی اچ سی  THC موجود در گیاه شاهدانه است که اثرات درمانی زیادی ندارد ,و توهم زا است  

دانشمندان با دستکاری ژنتیک  موفق به تولید نخستین نسخه گیاه شاهدانه بدون ایجاد نشئگی شدند که از لحاظ ظاهر، طعم و بو درست مانند نسخه اصلی است.
 تنها تفاوت نسخه تولید شده دانشمندان از شاهدانه با نسخه اصلی، نداشتن اثرات  توهم زا  است.
مصرف کنندگان نسخه جدید دچار عوارض جانبی ناشی از مصرف این داروی Class B نمی‌شوند، زیرا شاهدانه تولید شده موجب ایجاد اشتهای ناگهانی در بیماران نمی‌شود.
شاهدانه جدید همچنین موجب برانگیختن بسیاری از حس‌های ناشی از ماده THC «تتراهیدورکانابینول» (یک ماده تشکیل‌دهنده شاهدانه) اصلی نمی‌شود.
شرکت تولید کننده گیاه جدید تاثیرات این ماده را برطرف کرده و در عوض اثرات ماده دیگری به نام «کانابیدیول» را افزایش داده است. کانابیدیول کاهش دهنده اثرات تعدادی از بیماری‌های روانی در درمان‌های بالینی است.
گیاه شاهدانه در انگلیس به عنوان داروی Class B طبقه‌بندی شده و مصرف آن جرم محسوب می‌شود. با این حال شاهدانه پرمصرف‌ترین داروی ممنوعه دراین کشور است.
بسیاری از بیماران عوارض جانبی مثبت مصرف این گیاه را به دلیل توانایی آن در بی‌حس کردن درد یادآور شده‌اند با این حال مطالعات جدید نشان می‌دهد فواید استفاده از آن کوتاه مدت است.
برخلاف بروز نشانه‌های امیدوار کننده در ابتدای امر،‌ محققان دریافتند افرادی که از کپسول‌های حاوی THC استفاده می‌کنند، احساس بهتری نسبت به بیماران مصرف کننده داروهای کاذب ندارد.
مطالعات انجام شده در دانشگاه پلایموث همچنین امیدهای موجود در خصوص فواید بلند مدت این دارو برای بیماران مبتلا به اسکلروز چندگانه (یک نوع بیماری عصبی ناتوان کننده) را رد کرد.    

 
Can Cannabis Cure Cancer? - Exposing The Truth
کانابیدول داروی شیمی درمانی برای  درمان انواع  سرطان ها  
درمان سرطان سینه با شاهدانه  
دانشمندان آمریکایی اعلام کردند ترکیب شاهدانه می تواند مانع گسترش سلول های سرطان سینه در بدن شود .
گروه محققان موسسه مرکز تحقیقات پزشکی پاسیفیک ، در کالیفرنیا اظهار امیدواری کرد که این ماده به نام " کانابیدول " یا  " سی.بی.دی " را بتوان به عنوان جایگزینی غیر رسمی برای شیمی درمانی به کار گرفت .  
این ماده بر خلاف شاهدانه ، دارای خواص موثر بر روان نیست و بنابراین استفاده از آن منع قانونی ندارد . " سی.بی.دی "فعالیت ژنی به نام " آی.دی " که تصور میشد مسئول متاستاز یا همان گسترش شدید سلول های سرطانی از تومور به سایر نقاط بدن باشد ، را مسدود می کند .  
شاهدانه در درمان سرطان مغز

مطالعات گذشته نشان داده که سی.بی.دی می تواند سرطان های شدید مغز را مسدود کند . تازه ترین مطالعه دریافت که ، سی.بی.دی ظاهرا تاثیر مشابهی بر سلول های سرطان سینه در آزمایشگاه دارد . 
 دکتر " شان مک الیستر " سرپرست این گروه تحقیقاتی اظهار داشت : در زمان حاضر ما طیف محدودی از گزینه ها را برای معالجه انواع سرطان های دارای رشد سریع داریم .  
این معالجات ، مانند شیمی درمانی ، می توانند موثر باشند ؛ اما همچنین می توانند به شدت سمی و برای بیمار مشکل زا باشند . وی افزود : " این ترکیب ( سی.بی.دی ) امید به درمانی غیر سمی که می تواند بدون عوارض دردآور به همان نتایج دست یابد ، را افزایش می دهد " . دکتر جوانا اوئنز از مرکز تحقیقات سرطان انگلیس نیز گفت : " این تحقیقات در مراحل اولیه قرار دارد  
. لازم است این یافته ها با آزمایش های کلینیکی بر انسان پیگیری شود تا معلوم شود آیا سی.بی.دی ایمن است و می توان آثار مفید آن را تکرار کرد ، یا خیر ؟ 
اکستازی اسلامی اکستاسی اسلامی
opium.site: ساخت داروی عشق و محبت با دارچین جعفری جوز هندی در مهر ... اکس اسلامی
opium.site: علت ممنوعیت شرعی حشیش در اسلام چیست؟
opium.site: ماده مخدر روانگردان صنعتی جدید ترشیده (حنایی)(اکستاسی ...
opium.site: اکستاسی ECSTASY-نشوة-قرص اکس -اکستازی -قرص ...
 opium.site: مرگ با قرص های اکستاسی تقلبی حاوی ماده مخدر متوکسی ...
opium.site: طرح ملی اسلامی ترک اعتیاد در مساجد ومخدر های طراح چیست
opium.site: کشف ژن ساخت تی اچ سی درگیاه ماری جوانا و حشیش 
opium.site: ماری جوانا در امریکا آزاد شد تا بیش از یک میلیون1000000 ... 
Marijuana Compounds That Could Help Combat Cancer, Alzheimers ...

هیچ نظری موجود نیست: