لیدی گاگا با اکستازی و ال اس دی و مدونا Madonna با مالی حال می کنند


آلبوم جدید لیدی گاگا خواننده معروف هالیوودی 27 ساله به زودی روانه بازار خواهد شد ، این خواانده مشهور  در آستانه انتشار این آلبوم و در مصاحبه با رسانه ها پرده از رازهای بزرگی در زندگی خود برداشت.

لیدی گاگا که به دلیل انحرافات جنسی و آرایشها و لباسهای عجیبش یکی از چهره های مشهور  هالیوودی به شمار میرود در مصاحبه اش اعتراف کرد که به انواع مواد مخدر و روانگردانها اعتیاد دارد وهنگام ضبط ترانه های آلبومش نیز از مواد مخدر استفاده کرده است.

او در این اعترافات عنوان کرده است برخلاف گذشته که اکثر مواقع مست بوده است این بار مصرف مواد مخدر را تجربه کرده اگرچه در کنار آن به نوشیدن مشروبات الکلی نیز ادامه داده است.
وی هر بار در اجراهای زنده اش عنوان میکند که حالت طبیعی ندارد و طوری صحبت میکند که هواداران حاضر در کنسرتش بدانند او مواد مخدر مصرف کرده است.
او اخیرا در اجرایش در هلند به هوادارانش گفت که علاقه زیادی به ماری جوانا دارد و از اینکه این مسئله رسانه ای شود ترسی ندارد.
او گفته است از موادی چون اکستازی  و ال اس دی به وفور استفاده میکرده است و اذعان میکند گاهی به قدری تحت تاثیر این مواد قرار دارد که از حوادثی که برایش اتفاق می افتد بی خبر است و چیزی از گذشته به یاد نمی آورد. وی ادامه میدهد قصد ندارد کسی را به انجام این کار ترغیب کند چون از خطرات آن آگاه است و مطمئن نیست که دیگران مواد مخدر را از چه راهی به دست خواهند آورد.
وی در پایان گفت قصد ترک مواد مخدر را دارد و با انتشار آلبوم جدیدش او نیز یک انسان سالم و پاک خواهد بود.  
نویسنده  
مادونا  یکی دیگر از خواننده گانی  است که باعث رواج ماده مخدر مالی   در انگلستان شده است و اولین  گزارش از مصرف  ماده مخدر روانگردان  مالی در یکی از کنسرت های  مدونا Madonna در انگلیس  است 


  البته لیدی گاکا هم  در یک مصاحبه با کوهن در سی بی اس  CBS Newsبه استفاده ازماده  مخدر مالی  اعتراف کرده است  
ماده مخدر مالی فرمی از اکستازی خالص است
ماده مخدر روانگردان جدید صنعتی مالی Molly چیست (شکل خالص پودر MDMA اکستاسی )
 Lady Gaga talks molly use with Andy Cohen - CBS News

 

هیچ نظری موجود نیست: