چرا وبلاگ رسمی دکتر یزدان نیاز بسته شد .

چرا وبلاگ رسمی دکتر یزدان نیاز بسته شد .
با توجه به اینکه  درک بسیاری از مسائل علمی مطرح شده در وبلاگ رسمی دکتر یزدان نیاز از طرف بعضی از افراد و مسئولین انها را دچار سوءتفاهم  هایی نموده بود  بدنیال  اخطار اخیر  پلیس فتا  و ماموران مبارزه با مواد کمخدر در مورد مطالب این وبلاگ برای انکه در اینده این سوتفاهم ها و برداشت های غلط موجب درگیری قانونی و مسائل قضایی  برای نویسنده  نشود تصمیم بر ان گرفته شد که که این وبلاگ بسته شود .
البته به نظر می رسد با ادامه روند مذکور  و در اینده نه چندان دور شاید مطالب این وبلاگ هم توسط نویسنده از فضای مجازی (اینترنت ) حذف گردد .
به نظر ما ابروی انسان همجون دیواری شیشه ای است که اگر کسی زمانی سنگی بر ان زده و این دیوار را  بشکند باز سازی ان دیگر غیر ممکن است بطوری که قران می فرماید
پس کسی را که خداوند مدافع او است چگونه انسان به خود جرأت می‌دهد که پرده‌اش را بدرد و رازش را فاش کند یا عیبش را آشکار سازد، و یا بی دلیل به او تهمت وارد نموده و آبروی او را بریزد و به حیثیّتش صدمه برساند(سوره حج آیه38).
امام صادق علیه السلام می‌فرمایند: المومن اعظم حرمة من الکعبه

حرمت مومن از حرمت کعبه بالاتر است
امام علی(ع) در این باره فرمودند: "بهتان زدن به آدم بی‌گناه بزرگتر از آسمان است".
 امام صادق(ع) نیز فرمودند: "بهتان زدن به آدم بی‌گناه سنگین‏‌تر از کوه‌های استوار است".
احادیث و روایات معصومین(علیه‌السلام ) را در این باره مرور می‌کنیم:

- ربا 73 قسم است و بدتر ازهمه رباها تجاوز به آبروی مسلمان است.

- کار برادر مومنت را به نیکوترین وجهش حمل نما، مگر آنکه خلافش را یقین کنی. پس تا زمانی که می‌توانی کار او را حمل به خیر کنی، حق نداری حتی نسبت به یک کلمه که از برادر مومنت شنیدی سوء ظن ببری

هیچ نظری موجود نیست: