انهدام باند قاچاق کوکائین از برزیل به ایران/ توقیف محموله ۷ کیلویی کوکائین در یک پرواز

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر خبر دادانهدام باند قاچاق کوکائین از برزیل به ایران/ توقیف محموله ۷ کیلویی کوکائین در یک پروازرئیس پلیس مبارزه با موادمخدر از انهدام باند قاچاق کوکائین از برزیل به قطر و ایران خبر داد.                                                                                                                                                                                                                                                                 سردار علی مؤیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس از کشف بیش از 7 کیلوگرم کوکایین در کوله پشتی یکی از مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.
 وی گفت: در این راستا باند قاچاق کوکائین از برزیل به قطر و سپس ایران را شناسایی و منهدم کردیم.
 رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر در تشریح چگونگی انهدام این باند گفت: در راستای مقابله با موادمخدر پرخطر از جمله کوکائین با کارهای اطلاعاتی متوجه شدیم که یک باند از برزیل به قطر و از قطر به ایران کوکائین وارد می‌کند.
 وی با بیان اینکه پلیس در همان فرودگاه محموله را کشف و توقیف کرده است گفت: این اتفاق در همین 2 هفته اخیر رخ داده و تمام اعضای این باند در ایران که 3 نفر بودند دستگیر شدند.
مویدی ملیت تمام افراد دستگیر شده در ایران را ایرانی دانست و یادآور شد: این باند بین‌المللی بوده و افرادی از سایر کشورها نیز در آن عضو هستند. وی مکان جاسازی این مقدار کوکائین را کوله پشتی یکی از مسافران عنوان کرد و افزود: این محموله بیش از 7 کیلوگرم کوکائین بود که در کوله پشتی یکی از مسافران که خود عضو باند قاچاق بوده جاسازی شده بود. -

هیچ نظری موجود نیست: