ایران در دوران شاهنشاهی عضو هلال طلایی تولید مواد مخدر بود

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی در گفتگو با ائل پرس:

ایران در دوران شاهنشاهی عضو هلال طلایی تولید مواد مخدر بود / توزیع مواد مخدر و مشروبات الکلی از تیرهای زهرآلود دشمنان علیه کشور است

محمد علی نصرتی با بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه امنیت اجتماعی، خاطر نشان کرد: ایران در دوران شاهنشاهی عضو هلال طلایی تولید مواد مخدر بوده و مرغوب ترین تریاک های دنیا در ایران تولید می شد که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی این حرکت متوقف شد.
ایران در دوران شاهنشاهی عضو هلال طلایی تولید مواد مخدر بود / توزیع مواد مخدر و مشروبات الکلی از تیرهای زهرآلود دشمنان علیه کشور است
محمد علی نصرتی در گفتگو با خبرنگار ائل پرس با تاکید بر اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی قابل شمارش نیست، گفت: تثبیت هویت اسلامی و ملی که توسط زمامدارا شاهنشاهی مخدوش شده بود، مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی بود.
وی با اشاره به اباحه گری ها و امتیارهای داده شده در دوران طاغوت، ادامه داد: انقلاب اسلامی به وابستگی ملت ایران به قدرت های استکباری خاتمه داد.
مشاور عالی استاندار آذربایجان شرقی جریان های مردمی حق طلب در منطقه را از نتایج انقلاب اسلامی دانسته و تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران باعث اعتلای اسلام ناب در دنیا بوده و به تأسی از انقلاب اسلامی حرکت های حق طلب در دنیا علیه نظام سلطه به وجود آمده است.
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه امنیت اجتماعی، خاطر نشان کرد: ایران در دوران شاهنشاهی عضو هلال طلایی تولید مواد مخدر بوده و مرغوب ترین تریاک های دنیا در ایران تولید می شد که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی این حرکت متوقف شد.
وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی علاوه بر توقف تولید مواد مخدر در ایران، مبارزات اساسی با عاملان تولید و توزیع مخدر در کشور صورت گرفت و ۴۰۰۰ شهید و بیش از ۱۲۰۰۰ جانباز در این راه تقدیم شده است.
معاون پیشین سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به عدم کرنش نظام جمهوری اسلامی بربر زورگویان، بیان داشت: علی رغم برخورداری دشمنان از همه امکانات مادی و انسانی اما جمهوری اسلامی همچون دژی در برابر افزون طلبی های زورگویان ایستاده است.
وی با تاکید بر اینکه دشمنان قصد شکست ملت ایران و دست کشیدن آنها از انقلاب را دارند، اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان با توطئه هایی همچون تحریک قومیت ها، سازمان دهی گروهک های تروریستی، تحمیل جنگ و تحریم اقتصادی سعی داشتند ملت ایران را به زانو درآورند که هیچ گاه موفق نشده است.
نصرتی در ادامه جنگ نرم را تیرهای زهرآلود دشمنان علیه کشور عنوان کرده و گفت: توزیع مواد مخدر و مشروبات الکلی در کشور از مصادیق جنگ نرم دشمن علیه جمهوری اسلامی است که در کنار آن با ترویج فحشا از طریق رسانه ها و ماهواره از دیگر اهداف دشمن برای شکست انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به اهمیت دشمن شناسی، تصریح کرد: با توجه به جنگ همه جانبه نرم دشمن علیه انقلاب اسلامی، باید دشمن شناسی خود را تقویت کرده وب ا وحدت خود توطئه خای دشمن را خنثی کنیم.

هیچ نظری موجود نیست: