امضای تفاهم نامه ی پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با دانشگاه خوارزمی

جلسۀ بحث و گفتگو و امضای تفاهم نامه بین دانشگاه خوارزمی و پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با حضور سردار علی مؤیدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا و هیات همراه، دکتر محمدعلی سبحان اللهی سرپرست دانشگاه، روسای دانشکده های علوم زیستی، شیمی، روان شناسی و علوم تربیتی، حقوق و علوم سیاسی و دکتر محمد نبیونی رئیس مراکز رشد و پارک علم و فناوری ساعت 11 تا 12 روز یکشنبه 13/10/94 در دفتر ریاست برگزار ­شد.

دکتر سبحان اللهی با عرض خیرمقدم به میهمانان، به تاریخچه ی دانشگاه اشاره کرد و گفت: دانشگاه عزم راسخی دارد که با سازمان­ها، نهادها، مراکز علمی و اجرایی مختلف کشور همکاری علمی داشته باشد و روسای دانشکده های مختلف با اتکا به توانمندی­های موجود خود، در جریان اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه در حوزه ی تخصصی خود قرار گیرند و به نیروی انتظامی کشور بویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در مسئولیت خطیر و سنگینی که دارد یاری رسانند.
سردار علی مؤیدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا خاطر نشان کرد که  پلیس قصد دارد فضای مودت و همدلی در جامعه ی اسلامی گسترده شود و با تعامل با مراکز دانشگاهی بتواند گام بلندی جهت تقویت و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بردارد. امروز پلیس در ابعاد مختلف در حال پیشرفت است و همکاری بسیار گسترده ای با مراکز دانشگاهی ایران دارد. وی افزود: پلیس مواد مخدر ساختار منحصر به فردی دارد که باعث شده از بسیاری از کشورها، تجربه و دانش ارزنده تری دارد؛ از نظر آموزشی و علمی گام های بلندی برداشته است و از نظر ساختار و محتوایی صاحب نظر است. وی همکاری دانشگاه خوارزمی را برای بررسی عالمانه ی معضل مواد مخدر فرصت ارزشمند و مغتنمی برشمرد و از آن بسیار استقبال کرد.
در ادامه هر یک از روسای دانشکده ها ، با توجه به تخصص و توانمندی های علمی اعضای خود، نقطه نظرهایشان را برای اجرایی شدن تفاهم نامه در حوزه ی تخصصی خود اعلام نمودند و در پایان تفاهم نامه ی همکاری بین دانشگاه خوارزمی و پلیس مبارزه با مواد مخدر به امضای سرپرست دانشگاه و فرمانده پلیس مبارزه با مواد مخدر رسید.

هیچ نظری موجود نیست: