مزرعه منهدم شده در بوشهر شقایق بوده نه خشخاش ؟

خشخاش
 
فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: مزرعه ای که روز گذشته درشهر بردستان از توابع این شهرستان از سوی ماموران این فرماندهی کشف و امحا شد، خشخاش نبوده بلکه نوعی گل شقایق بوده که به اشتباه در گزارش ماموران انتظامی خشحاش عنوان شده است.
به گزارش «خلیج فارس»؛ سرهنگ حمید خضری تنگستانی روز جمعه در تماس با ایرنا افزود: پس از اعتراض متهمان دستگیر شده به اقدام ماموران انتظامی در امحای باغچه گل شقایق آنها و بررسی های مجدد صورت گرفته مشخص شد باغچه گل شقایق کشف شده به دلیل شباهت زیاد به خشخاش ماموران این فرماندهی را به اشتباه انداخته است.
وی اضافه کرد: در پی مشخص شدن این موضوع که مزرعه یاد شده خشخاش نبوده متهمان دستگیر شده در این ارتباط آزاد شدند.
خضری تنگستانی با بیان این که مقابله با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر درشهرستان دیر از اولویت های نیروی انتظامی است، بیان کرد: در سال گذشته تلاش کردیم فضا برای قاچاقچیان مواد مخدر ناامن شود و در این زمینه تلاش های خوبی صورت گرفته است.
وی گفت: در شهرستان دیّر امنیت مطلوبی حاکم است و با توجه به بافت دینی ومذهبی مردم و مراکز دینی ومذهبی همه حکایت از تدین مردم این منطقه دارد.
خضری تنگستانی اظهار کرد: وظیفه ما اکنون برقراری امنیت ونظم عمومی و پیشگیری از وقوع جرم است و همه تلاش خود را در این ارتباط به کار خواهیم گرفت.
شهر ستان دیر با بیش از ۵۲ هزار نفر جمعیت در جنوب استان بوشهر واقع است
نویسنده
این ها فرق بین خشخاش و شقایق را نمی دانند برای همین تا دلتون می خواهد هر جای ایران ماری جوانا گل بکارید زیرا این ها فرق تره با شوید را هم نمی دانند چه برسه به  ماری جوانای معمولی و مخدر گل را  ؟
فرمانده انتظامی شهرستان دیر، از کشف مزرعه خشخاش در استان بوشهر خبر داد.
سرهنگ حمید خضری تنگستانی، روز پنج‌شنبه خبر کشف یک مزرعه خشخاش در بردستان از توابع شهر دیر را تایید کرد و گفت: در این مزرعه، ۴۰۰ بوته خشخاش توسط ۲ تن از تبعه‌های افغانستان کشت شده بود.

انسان های نئاندرتا‌ل گیاه خشخاش را به خوبی می شناختند

گاف "خشخاش نبود، شقایق بود
opium.site: یوری فدوتوف در سازمان ملل عملکرد ایران را در ...


هیچ نظری موجود نیست: