سرم را بشکن نرخم را نشکن؟ چرا کوکائین ارزان نیست ؟

سال پیش در هشتم اسفند سال 1391 سردار مویدی با سفیر بولیوی ملاقات می کند
کشور بولیوی  بزرگترین تولید کننده و صادر کننده کوکائین در جهان است و بودجه بولیوی از فروش و قاچاق کوکائین تامین می شود  
سال پیش بعد از دیدار سردار مویدی با سفیر بولیوی قیمت کوکائین در تهران شروع به افزایش کرد
طبق بررسی های من بر روی اینترنت از اول امسال(1392) تا چند روز قبل ما کشف مخدر کوکائین توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر نداشتیم
البته کوکائین در بازار تهران با قیمت های گران تا گرمی 400 تا 450 هزارتومان موجود بود(در همان عید سال قبل به 450 هم رسید ) تا اینکه ناگهان سردار مویدی  در بیست بهمن امسال  خبر از کشف گروهی به نام اسپایدر می دهد که با دستگیری یک افریقایی  با مقدار 800 گرم کوکائین شروع و با کشف 17 کیلوگرم ماجرا تمام می شود و از یک مشت قاچاقچی گدا گودل تشکیل شده است که بادیدن قیمت بالای کوکائین در ایران به دنبال کسب سود بودند
البته داستان دستگیری قاچاقچیان کوکائین به ایران از خرداد 1392 در جریان بوده است و گویا سردار و نیروهای ستاد مبارزه بامواد مخدر در ایران دائم قاچاقچیان کوکائین  را در جهان  رصد می کردند تا کسی نتواند کوکائین وارد ایران کند و قیمت  انحصاری ان  بشکند ؟
در حالی که سردار مویدی در یکی از سخنرانیهای خودگفته ما در ایران معتاد به کوکائین ان چنانی نداریم این مسله تعقیب و ممارست ماموران در پی گیری این باند بممدت بیش از 5 ماه و هزینه های این تعقیب و مراقبت با توجه به  اینکه اعتیاد اصلی در این کشور مخدر ماری جوانا و مخدر شیشه است جای بسی تعجب است ؟ 
نویسنده
 در این رابطه 7 نفر از جمله یک تبعه کشور توگو شناسایی و دستگیر شد.
سردار  واقعا این توگویی ها  کثیفند  ؟؟
تفسیر  این دو خبرزیر ؟ 
خودتان تفسیر کنید ؟

 سردار مویدی در دیدار خود با سفیر بولیوی اعلام کرد: ایران سه هزار و ششصد و بیست هزار شهید را در مقابله با مواد مخدر به جهانیان تقدیم کرده است

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در دیدار خود با سفیر بولیوی( آمریکای لاتین)گفت: ایران در راستای مبارزه با مواد مخدر در سال جاری سه هزارو شیصدو بیست شهید را به میهن اسلامی و جوامع بشری تقدیم کرده است.


به گزارش خبرنگار اجتماعی  دقایقی پیش  سردار مویدی در دیدار خود با سفیر بولیوی با بیان اینکه ایران با کشور بولیوی نقطه اشتراکات بسیاری دارد  عنوان کرد: از آنجایی که  ایران به کانون تولید خشخاش و تریاک نزدیک است و بولیوی  به کانون  تولید کوکائین و کشور ما در راستای مبارزه با مواد مخدر حرف اول را در دنیا می زند می توانیم با همکاری دو کشور عرصه را بر مافیا تنگ تر کنیم.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: به طور حتم اگر همکاری لازم در این خصوص صورت نگیرد هر دو کشور از سوی مافیا لطمعه ی سنگینی خواهد خورد.
 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد:  ایران برای ثابت کردن حسن نیت خود در راستای مبارزه با مواد مخدر از ابتدای انقلاب تاکنون بیش از صدها  میلیارد دلار هزینه کرده است.
برای کشور ایران رقم بسیار بزرگی است
 وی درادامه تصریح کرد: با وجود اینکه  مواد مخدر  و مافیا یک تهدید جهانی به حساب می آید ایران آمادگی خود را برای  انتقال  ابزار الات  و تکنولوژی های روز دنیا و هم چنین  آموزش های لازم و تجربه های کافی به کشور  دوست و آگاه بولیوی  اعلام می کند.


نحوه انهدام باند مخوف "اسپایدر" +عکس


پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا بزرگترین شبکه ورود و توزیع کوکائین در کشور را شناسایی و منهدم کرد.


 به گزارش مشرق، پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی در راستای جلوگیری از ورود و توزیع کوکائین در کشور در پی دستگیری یک تبعه آفریقایی به اتهام حمل 800 گرم کوکائین، موضوع شناسایی سایر اعضای باند را در دستورکار قرار داد.

با ادامه اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر عوامل اصلی شبکه و واردکننده کوکائین از آمریکای جنوبی شناسایی و به مدت سه ماه فعالیت‌های این افراد در داخل کشور مورد رصد قرار گرفت تا اینکه در دیماه سال جاری هنگام ورود به کشور 17 کیلو گرم کوکائین از اعضای این باند کشف و ضبط شد.


بزرگترین باند توزیع کوکائین در ایران منهدم شد +عکس

در میان دستگیرشدگان اتباع خارجی نیز به چشم می‌خورد. همچنین در میان افراد دستگیر شده تامین‌کننده مواد از غرب کشور و توزیع‌کنندگان داخلی در تهران نیز به چشم می‌خورند و مرتضی از عناصر اصلی این باند نیز دستگیر شده است.

این باند مخوف به باند «اسپایدر» معروف بود.

جزئیات عملیات دستگیری

پلیس مبارزه با مواد مخدر با توجه به تاکید رئیس پلیس کشور به منظور جلوگیری از ورود ماده مخدر کوکائین، خرداد ماه سال جاری موفق به شناسایی یک تبعه آفریقایی در فرودگاه امام خمینی(ره) شد که در حال انتقال 800 گرم کوکائین به داخل کشور بود.

بلافاصله پس از دستگیری این فرد تیم ویژه بازجویی دو ساعت بعد برای پیگیری موضوع به فرودگاه اعزام شدند. با توجه به اینکه عده ای از داخل با این فرد در ارتباط بودند پس از گذشت چند ساعت رابط شبکه به نام جواد در یکی از مناطق مرکزی پایتخت شناسایی و دستگیر شد که در ادامه مرتضی از عناصر اصلی باند نیز به همراه 800 گرم کوکائین دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

با توجه به اهمیت موضوع از روز دستگیری یک تیم در پلیس مبارزه با مواد مخدر تشکیل شد که پس از 5 ماه کار مدام اطلاعاتی موفق شدند توزیع کنندگان میانی را در سطح کشور شناسایی و تعدادی از آنها را به همراه 630 گرم کوکائین دستگیر کنند.

با ادامه اقدامات اطلاعاتی عوامل اصلی شبکه و وارد کنندگان کوکائین از آمریکای جنوبی شناسایی و پس از 3 ماه رصد فعالیتهایشان در خارج از کشور سرانجام در دی ماه سال جاری هنگام ورود به کشور به همراه 17 کیلوگرم کوکائین در عملیات ضربتی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. از این شبکه چندین میلیارد تومان وجه نقد کشف و ضبط شده است.


انهدام بزرگترین باند توزیع کوکائین در ایران +عکس

اعضای این باند در استانهای آذربایجان غربی، کرمان و یزد علاوه بر تهران به فعالیت می پرداختند. در این رابطه 7 نفر از جمله یک تبعه کشور توگو شناسایی و دستگیر شد.

نحوه فعالت باند اسپایدر

سردار علی مویدی در جمع خبرنگاران درباره جزئیات انهدام باند بزرگ قاچاق کوکائین به کشور اظهار داشت: برای اولین بار در کشور است که 20 کیلوگرم کوکائین کشف می شود. اعضای این باند بسیار پیچیده عمل کرده و مواد خود را از آمریکای جنوبی وارد کشور می کردند

وی ادامه داد: گردش مالی این شبکه بیش از 10 میلیارد تومان بود و در زمان دستگیری 4 میلیارد تومان پول نقد از اعضای این باند کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اعلام این خبر که پرونده این افراد به مرجع قضائی ارسال شده است گفت: این مقدار مواد برای مصرف داخلی وارد کشور شده بود که تعدادی افراد متمول خریدار آن هستند که پلیس موفق شده تعدادی از این افراد را شناسایی و دستگیر کند.

به گفته مویدی، 10 نفر در رابطه با این باند شناسایی و دستگیر شدند و اموال زیادی کشف و ضبط شده است. تنها یک ملک به ارزش 6 میلیارد تومان از اعضای این باند شناسایی و توقیف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با رد وجود مواد مخدر گل گفت: مواد مخدر موجود در کشور همان مخدرهای قبلی هستند و تنها مرجع رسمی در خصوص اعلام مخدرهای جدید آزمایشگاه مبارزه با مواد مخدر است.

کارنامه مسئولین ستاد مبارزه با مواد مخدر (1) سردار مویدی در چه تاریخی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در ایران شد
opium.site: مصرف ماده مخدر ماری جوانا جدید (مخدر گل و اسپایس ) در ...
opium.site: فرم های رایج ماری جوانا گل در ایران (زغال اخته -هیز -نیروانا ...
opium.site: ماری جوانا گل طلایه دار ورود و رواج ماده مخدر اسپایس ...
opium.site: مصرف ماری جوانا در جوانی فعالیت مغز را کند می کند
opium.site: سوء استفاده جنسی ,و رواج فحشا و اعتیاد به مخدر شیشه ...
opium.site: عکسهای زنان معروف در حال مصرف ماری جوانا woman smoking ...
opium.site: چهل هشت دختر زیبا روی ژاپنی AKB48 یا شاهدانه صنعتی با ...
opium.site: ماده مخدر گل کش افغان ریسک Aboulia ابولیا و سندرم فقدان ...
opium.site: مخدر گل ملقب به بزرگترین خلاف پایتخت برای نسل کشی ...
opium.site: مراقب "گل" باشید/ مد شدن مخدر جدید

مصرف ماده مخدر ماری جوانا جدید (مخدر گل و اسپایس ) در حاملگی خطرناک است (اثرات مخدر گل بر جنین ) High Potency And Synthetic Marijuana Pose Real Dangers in First Weeks of Pregnancy


کارنامه مسئولین ستاد مبارزه با مواد مخدر (1) سردار مویدی در چه تاریخی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در ایران شد

هیچ نظری موجود نیست: