افتتاح اولین فروشگاه محصولات "جنسی " در مکه مخصوص مسلمانان (سکس شاپ اسلامی )

فروش محصولات «جنسی» در مکه مکرمه!
قم فردا: همکاری ریاض با شرکت آلمانی برای فروش محصولات جنسی در مکه مکرمه
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مفتی‌های عربستان سعودی در اقدامی نادر و قابل تامل، مجوز برپایی فروشگاه‌های ویژه ارائه کننده لوازم جنسی را در شهر مکه با همکاری یکی از بدنام‌ترین شرکت‌های اروپایی در این زمینه صادر کردند.

آن‌طور که منابع خبری می‌گویند، این مغازه‌های فروش محصولات جنسی ( sex shop) قرار است به طور ثابت و از طریق اینترنتی 18 قلم کالای تایید شده را در شهر مقدس مکه ارائه کنند.
به گزارش روزنامه انگلیسی «اکسپرس»، «عبدالعزیز اوراق»، مراکشی مقیم عربستان سعودی حامی فروشگاه‌های ارائه دهنده محصولات جنسی یاد شده است.
این تاجر سعودی در این باره با ادعایی عجیب گفت:« فرآورده‌های ما احساس جنسی را بین زوج‌ها افزایش می‌دهد. این درست نیست که زنان مسلمان تنها در آشپزخانه با چادر مشاهده شوند.»
قرار است شرکت آلمانی بدنام «بیاته اوزه» که انواع ابزار آلات جنسی و فیلم‌های مستهجن را عرضه می‌کند با عربستان سعودی در زمینه برپایی این فروشگاه‌ها همکاری کند.
گفتنی است، بیاته اوزه شرکتی فعال در فروش لوازم جنسی و فیلم‌های مستهجن است و موفق‌ترین شرکت ‌آلمانی در این مورد می‌باشد که در 60 کشور جهان نمایندگی دارد.
Turkey: First halal online sex shop is launched گشایش ...

هیچ نظری موجود نیست: