واقعیت های پنهان در پشت اخبار منتشر شده از طرف ستاد مبارزه با مواد مخدر


15 تیرماه 1394 خبری روی سایت ایسنا می رود که در ان وزیر کشور در مصاحبه جدید خود  از ترک اجباری و راه اندازی اردوگاه های ترک اجباری سخن می گوید و بعد از دو روز هم این خبر از روی سایت ایسنا برداشته می شود این خبر بعد از نشست مصطفی محمد نجار  با اعضای مینی دوبلین که تامین کننده مالی  مبارزه با مواد مخدر در ایران است منتشر می شود که در پی امد ان ما شاهد خبر فعال شدن اردوگاه ترک اجباری شور اباد هم هستم
همین خبر با همان تیتر یک بار در خرداد سال 1390 چاپ شده است با همان گفتار اما بدون 700 میلیون دلار !
اما چرا یک خبر در فاصله چهار سال و مشابه منتشر می شود

خبر اول 
خبر مربوط به خرداد ماه سال 1390 است
وزیر کشور از راه‌اندازی اردوگاه‌های ترک اجباری اعتیاد در مراکز 5 استان کشور خبر داد
وزیرکشور: هر معتادی دستگیر شود به اردوگاه ترک اعتیاد اجباری منتقل می شود

اجتماعی  - وزیر کشور از راه‌اندازی اردوگاه‌های ترک اجباری اعتیاد در مراکز 5 استان کشور خبر داد
به گزارش ایسنا، مصطفی محمدنجار با بیان این‌که براساس قانون جدید مبارزه با موادمخدر، معتادانی که به مراکز درمانی مراجعه کنند مجرم تلقی نمی‌شوند، افزود: این در حالی است که اگر معتادان به مراکز درمانی مراجعه نکنند، باید توسط نیروی انتظامی برای درمان به اردوگاه‌های ترک اعتیاد اجباری منتقل شوند.
به گفته‌ وی، در اردوگاه‌های اجباری، پروتکل درمانی ویژه‌ای استفاده می‌شود که براساس آن پس از سم‌زدایی، مراحل روان‌درمانی، مهارت‌آموزی، بازتوانی و اشتغال طی می‌شود.
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان این که معضل موادمخدر امروز یک معضل جهانی محسوب می‌شود و حل آن نیازمند همکاری‌های بین‌المللی و منطقه‌ای است، خاطرنشان کرد: براین اساس در آن جلسه‌ که با حضور اعضای گروه مینی دوبلین برگزار شد، موضوعاتی درخصوص گسترش همکاری‌های بین‌المللی در امر مبارزه با موادمخدر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گفته نجار، جمهوری اسلامی ایران بیشترین هزینه را در امر مبارزه با موادمخدر پرداخت کرده است، چرا که در همسایگی افغانستان و در مسیر ترانزیت موادمخدر قرار دارد.

اولین بار این خبر با  تیتر وزیر کشور از راه‌اندازی اردوگاه‌های ترک اجباری اعتیاد در مراکز 5 استان کشور خبر داد در تاریخ  دوشنبه خرداد 1390  منتشر می شود
کد مطلب: 3256
تاریخ انتشار: دوشنبه 16 خرداد 1390 - 04:46

در تاریخ خرداد 1393 دو خبر زیر منتشر شده است
با هدف بازدید از مرزهای شرقی ایران
سفرای کشورهای گروه مینی دوبلین به شهر مرزی تایباد عزیمت کردند
تهران - ایرنا - سفرای گروه مینی دوبلین و نمایندگان سازمان های بین المللی مقیم تهران صبح یکشنبه به منظور بازدید از مناطق مرزی ایران و افغانستان تهران را به مقصد تایباد در استان خراسان رضوی ترک کردند.
با حضور سفرای عضو مینی دوبلین؛ بسته پیشگیری از مواد مخدر برای کودکان در معرض آسیب در مشهد ارایه شد
3 روز قبل
اردوگاه اجباری محکومان مواد مخدر امروز آغاز به کار می‌کند
یکی از بزرگترین اردوگاه‌های اجباری مجرمان موادمخدر امروز و بعد از گذشت ١۵‌سال از شروع عملیات ساخت آن در فشافویه افتتاح می‌شود.
وزیر کشور خبر داد: انتقال معتادان به اردوگاه‌های ترک اعتیاد ...
فشافویه افتتاح شد اعتیاد خیابانی تمام می شود؟ / تسنیم
 اردوگاه اجباری مجرمان مواد مخدردر بیابان های نزدیک به آزادراه تهران قم
در تاریخ 15 تیر ماه 1394 همان خبر دوباره با همان تیتر منتشر می شود اما همراه با خبر فعال شدن اردوگاه ترک اعتیاد اجباری شور اباد اما بعد از دو روز از روی سایت ایسنا برداشته می شود جالب  همزمانی این خبر با دوباره فعال شدن کمپ ترک اعتیاد اجباری فشافویه است

خبر مربوط به 15 تیرماه 1394 است تکرار همان حرف ها اما این بار عملا اردوگاه ها فعال می شوند و دیدار با مینی دوبلین تمام و دلارها دریافت شد و رفت تا  چهار سال دیگرو  دوباره همین خبر و 700 میلیون دیگر  !!
وزیر کشور از راه‌اندازی اردوگاه‌های ترک اجباری اعتیاد در مراکز 5 استان کشور خبر داد
به گزارش خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مصطفی محمد نجار در حاشیه نشست نمایندگان کشورهای عضو گروه مینی دوبلین در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه بر اساس قانون جدید مبارزه با موادمخدر، معتادانی که به مراکز درمانی مراجعه کنند مجرم تلقی نمی‌شوند، افزود: این در حالیست که اگر معتادان به مراکز درمانی مراجعه نکنند، باید توسط نیروی انتظامی برای درمان به اردوگاه‌های ترک اعتیاد اجباری منتقل شوند. 
به گفته‌ وی، در اردوگاه‌های اجباری، پروتکل درمانی ویژه‌ای استفاده می‌شود که بر اساس آن پس از سم‌زدایی، مراحل روان‌درمانی، مهارت‌آموزی، بازتوانی و اشتغال طی می‌شود.
به گزارش ایسنا، دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در ادامه با بیان این که معضل موادمخدر امروز یک معضل جهانی محسوب می‌شود و حل آن نیازمند همکاری‌های بین‌المللی و منطقه‌ای است، خاطر نشان کرد: بر این اساس در ان جلسه‌ که با حضور اعضای گروه مینی دوبلین برگزار شد، موضوعاتی در خصوص گسترش همکاری‌های بین‌المللی در امر مبارزه با موادمخدر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
به گفته نجار، جمهوری اسلامی ایران بیشترین هزینه را در امر مبارزه با موادمخدر پرداخت کرده است، چرا که در همسایگی کشور افغانستان و در مسیر ترانزیت موادمخدر قرار دارد.
انسداد مرزهای غربی و شرقی کشور با اعتبار700 میلیون دلاری
وی با اشاره به انسداد مرزهای غربی و شرقی کشور با اعتباری بالغ بر 700 میلیون دلار، یادآور شد: علاوه بر این، جمهوری اسلامی ایران سه هزار و 600 شهید و حدود 11 هزار مجروح در راه مبارزه با موادمخدر داشته است. 
 
 
  

وی با بیان این که قیمت موادمخدر در کشورهای اروپایی چندین برابر قیمت در کشور افغانستان است، اظهار کرد: به همین دلیل تقاضای بالایی برای قاچاق موادمخدر از طریق کشور ایران به کشورهای اروپایی وجود دارد و همین امر ضرورت توسعه‌ی مبارزه با موادمخدر در جمهوری اسلامی ایران را تایید می‌کند.
وزیر کشور با تاکید بر ضرورت همکاری‌های هر چه بیشتر گروه مینی دوبلین برای تامین بخشی از هزینه و تجهیزات مورد نیاز برای امر مبارزه با موادمخدر، اظهار کرد: اگرچه جمهوری اسلامی ایران بر اساس ارزش‌های اعتقادی خود مبارزه با موادمخدر را دنبال می‌کند، اما جامعه جهانی باید به این موضوع توجه داشته باشد که بخش قابل توجهی از اقدامات کشور ما در امر مبارزه با موادمخدر موجب مبارزه با موادمخدر در کشورهای اروپایی می‌شود.
به گفته نجار، یکی از بحث‌های مهم جلسه‌ گروه مینی دوبلین در جمهوری اسلامی ایران، موضوع پیگیری کشت جایگزین در افغانستان بوده است.
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با اشاره به اقدامات جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های پیشگیری، درمان و کاهش آسیب و نیز مقابله با عرضه موادمخدر، اظهار کرد: در بخش پیشگیری فعالیت‌هایی همچون آگاه‌سازی مردم و بکارگیری رسانه‌ها به منظور فرهنگ‌سازی برای مبارزه با موادمخدر همواره در دستور کار ستاد مبارزه با موادمخدر بوده است.
وی به تربیت حدود شش هزار مربی در امر مبارزه با موادمخدر اشاره کرد و افزود: آموزش‌هایی نیز برای پیشگیری از اعتیاد به مخدرهای صنعتی ارائه شده است، چرا که مصرف موادمخدر صنعتی خطر سنگینی برای جوانان جامعه در ایران و دیگر کشورهای جهان است.
نجار با بیان اینکه در حوزه مقابله با عرضه و قاچاق موادمخدر نیز جمهوری اسلامی ایران همواره در خط مقدم بوده است، تاکید کرد: گزارش اقدامات ایران در خصوص مبارزه با سوداگران مرگ نیز در این جلسه‌ مطرح شد تا بابی برای مشارکت هر چه بیشتر جامعه جهانی با جمهوری اسلامی ایران در امر مبارزه با موادمخدر باشد.
 ایران برای جلوگیری از ورود قاچاق نیازمند برخی تجهیزات تحریمی در مرزهاست
به گفته وزیر کشور، جمهوری اسلامی ایران نیازمند برخی تجهیزات در مرزهاست تا به وسیله آن از ورود قاچاق جلوگیری کند، اما برخی از این تجهیزات از اقلام تحریمی هستند که جامعه‌ جهانی می‌تواند برای تامین آن‌ها با ایران همکاری کند.
به اعتقاد نجار، امر مبارزه با موادمخدر یکی از مباحث مهم حقوق بشر است که جمهوری اسلامی ایران در این مسیر همواره پیشرو بوده است.
 کشف چندین لابراتور موادمخدر صنعتی در روزهای اخیر
وی در پاسخ به سوالی در مورد روند اجرای قانون جدید مبارزه با موادمخدر که بر اساس آن، حمل بیشتر از 30 گرم موادمخدر صنعتی محکومیت اعدام را در پی دارد، گفت: محکومیت‌های در نظر گرفته شده در قانون جدید مبارزه با موادمخدر حاوی محاسنی است و هشداری جدی برای قاچاقچیان و سوداگران مرگ محسوب می‌شود، چرا که آنها خواهند دانست که قانون با قاطعیت با تخلفات آنها برخورد می‌کند.
وی با اشاره به کشف چندین لابراتور موادمخدر صنعتی در روزهای اخیر، اظهار کرد: مجرمان از طریق نیروی انتظامی تحویل مقامات قضایی شدند و مراحل رسیدگی به پرونده‌ی آن‌ها در حال پیگیری است.
 دولت مرتبا از شهرداری‌های سراسر کشور در حوزه حمل و نقل عمومی حمایت می‌کند
 چندین برابر کمک‌های قانونی را در امر توسعه‌ ناوگان حمل و نقل عمومی انجام داده‌ایم
وزیر کشور درباره برنامه این وزارتخانه در خصوص پرداخت یارانه‌ بلیت مترو و اتوبوس نیز عنوان کرد: پرداخت یارانه به شهرداری‌ها امری دائمی است و دولت به طور مرتب از شهرداری‌های سراسر کشور به ویژه در حوزه حمل و نقل عمومی حمایت می‌کند.
وی با بیان اینکه چندین برابر کمک‌های قانونی را در امر توسعه‌ ناوگان حمل و نقل عمومی همچون اتوبوس، مینی‌بوس، تاکسی و مترو انجام داده‌ایم، اظهار کرد:‌ تنها یک مورد از این کمک‌ها پیشنهاد فاینانس چهار میلیارد دلاری است که مورد موافقت مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
به گفته نجار، 2 میلیارد دلار از این فاینانس متعلق به تهران است که می‌توند کمک شایانی به توسعه‌ مترو در این کلان‌شهر کند.
بسته‌های حمایتی از شهرداری‌ها طبق روال در حال اجراست
وزیر کشور خاطر نشان کرد: بسته‌های حمایتی از شهرداری‌ها نیز که در ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها به تصویب رسیده و از سوی دولت ابلاغ شده است، طبق روال در حال اجراست.
به گزارش ایسنا، در بخش دیگر این نشست، برند اربل ـ سفیر آلمان در کشورمان ـ در سخنانی با اشاره به خدمات بی‌شائبه جمهوری اسلامی ایران در امر مبارزه با موادمخدر، تصریح کرد: با توجه به کشت موادمخدر در اطراف مرزهای ایران، ضرورت همکاری‌های بیشتر با جمهوری اسلامی ایران امری مشهود است.
وی ضمن تقدیر از خدمات جمهوری اسلامی ایران در خصوص مبارزه با موادمخدر در پاسخ به این که آیا جامعه‌ جهانی قصد ندارد کمک‌های مالی و تجهیزاتی برای مبارزه با موادمخدر به جمهوری اسلامی ایران ارائه دهد، گفت: هدف از تشکیل گروه مینی دوبلین، مبارزه با موادمخدر است و در این جلسه‌ نیز گفتمان سازنده‌ای در این باره با جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت.
به گزارش ایسنا، اربل با بیان این که می‌دانیم که باید تلاش‌های بیشتری برای همکاری با ایران در امر مبارزه با موادمخدر داشته باشیم، یادآور شد: گروه دوبلین قصد دارد، همکاری‌های خود با جمهوری اسلامی ایران را گسترش دهد.
وی در عین حال از ذکر میزان دقیق کمک‌های جامعه جهانی به جمهوری اسلامی ایران در حوزه مبارزه با موادمخدر خودداری کرد و افزود: باید به جمهوری اسلامی ایران که در مسیر ترانزیت موادمخدر قرار دارد، کمک‌های بیشتری صورت گیرد.
انتهای پیاممعاون ‏اداری ، مالی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر منصوب شد تاریخ دهم تیرماه 94
طبق قانون دفتر مبارزه با مواد مخدر و جرائم سازمان ملل متحد 
گروهی موسوم به  مینی دوبلین  که  شامل کشورهای  المان و  ژاپن فرانسه    دانمارک نروژ فنلاند سوئد  ایرلند سوئیس ایتالیا است  طبق یک موافقت نامه متعهد به کمک مالی و علمی به ایران  و پرداخت مبالغی هر سال  به ایران  برای  درمان معتادان در داخل کشور  و تجهیز ازمایشگاه های تشخیص مواد مخدر روانگردان جدید و کنترل مرزهای شرقی و غربی کشور ایران  کنترل ایدز در معتادان تزریقی و غیره  است .
کمک های مالی علمی و غیره  سال های قبل گروه مینی دوبلین  به ایران  تا اخر سال  2014     به دولت  دهم  داده شده است 
  دولت روحانی  و ستاد مبارزه دولت یازده یارانه مبارزه با موادشو تا الان نگرفته و فعلا  مفلس فی امان الله است و تازه می خواهد کمکی  دریافت کند اما بعد از انهم خطا کاری و  تنبلی های ستاد  و اعلام  حکم شلاق برای اعضای قبلی ستاد مبارزه با مواد مخدر  ان حالا برای حفظ ابروی ستاد مبارزه  باید شروع به پیچاندن این مینی دوبلینی ها بکند.
 اول از همه تمامی لینک های را که در رابطه با کم کاری و تنبلی ها قبلی  و خرابکاری های ستاد مبارزه با مواد مخدر  در اینترنت بود پاک پاک شد
و از روی اینترنت جمع کردند  و یک صفحه سفید برای ستاد مبارزه با مواد مخدر درست کردند و حالا باید کارنامه  سفید  و تازه ستاد مبارزه با مواد مخدر در ایران پر بشه از نمره بیست و افرین و به به چه فعالیتی چه قدرتی تو بچه اول کلاسی بشود 
 
حالا
گروه دوبلین برای پرداخت  کمک مالی خود به ایران برا ی  مبارزه با مواد مخدر در سال 2015 می خواهد فعالیت های ستاد مبارزه با مواد مخدر را رویت کند

ستاد مبارزه با مواد مخدر در  ایران برای دریافت کمک مالی از گروه مینی دوبلین نیاز به نمایش دارد !
این نمایش باید قدرت ستاد مبارزه با مواد مخدر را به جهانیان و به خصوص  گروهی موسوم به مینی دوبلین نشان بدهد تا انها  سه شی صناریا تریلیون دهشاهی  البته به دلار بزارن کف دست ستاد مبارزه با مواد مخدر .
 اما چون اعضای ستاد مبارزه تا کنون کار علمی نکرده و بلد نیستند برای نشان داده مبارزه همان راه اول انقلاب را که تاسیس شور اباد و مراکز ترک اعتیاد اجباری و بزن به بر ترک بده را بکار می برند  زیرا کار با دست و از طریق  زوربرای انها  اسان تر از تعقل و کار انداختن مخ  استفاده از متد های علمی پیشرفته است البته برای ظاهر سازی  برای این مینی دوبلینی ها  صحبت از اکتشافات زیادی مثل ساخت واکسن هروئین و مرفین این جور چیزها می کنند تا خبرش بره توی کیهان انگلیسی و  کانال های ایرانی انگلیسی و یعنی اینکه ما کلی این جا داریم توی اعتیاد و روی معتاد هزینه می کنیم !
مسئولین ستاد مبارزه می خواهند مینی دوبلین ها فکر کنند
 این ستاد مبارزه ما انقدر فعاله فعاله که اصلا کسی در دنیا  قادر به تصوران  نیست 
اعضای   ستاد این جا 360 روز  همه سرکارن !  روزی 360 معتاد را  می گیرند و ترک می دهند   360 لابراتور ساخت شیشه  روزانه کشف می کنند  و اصلا این جا ما  360 نوع ماده مخدر شیشه  با طعم البالو گیلاس داریم که شما ندارید ! دلتون بسوزه !شاخ در بیارید !


حدود 360 نوع مخدر شیشه در کشور مصرف می شود
حدود 360 نوع مخدر شیشه در کشور مصرف می شود - دکتر محمد ...
احمدی مقدم: 360 نفر از پرسنل ناجا سال گذشته درگذشتند
 • افزایش 360 درصدی کشفیات مواد مخدر دراستان مرکزی/ و سالیانه 360 لینک 360تایی از ستاد مبارزه با مواد مخدر (دایره بسته مواد مخدر )
 • رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: امسال 360 آشپزخانه مخدر صنعتی را نابود کردیم
 • جمع‌آوری 360 معتاد ولگرد خیابانی طی دو روز در شیراز
 • افزایش 360 درصدی کشف مواد مخدر در استان مرکزی
 • فعالیت 360 مدرس برای پیشگیری از اعتیاد در مدارس
 • همه این تبلیغات برای خارجی ها  و برای  نشان دادن به این  مینی دوبلین ها است تا  بدانند این جا ستاد  360 درجه در فکر پیچاندن مردمه!!!

   این ستاد مبارزه با مواد مخدر   انقدر با شدت حدت انگیزه و از جان دل داره  برای سلامت مردم  مبارزه پشت مبارزه می کنه و  با اعتیاد و رواج مواد مخدر مبارزه می کند که  اعضای ستاد مثل پهلوان های قدیمی که توی زورخانه می چرخند  دارن دورحودشون می چرخند و با یک ضربه 360 تا معتاد را ترک می دهند که همه تو ایران سرشون گیج رفته    و می گن چرغ چرغ عباسی خدا منو نندازی !! 


    و نکنه خدای ناکرده  دوبلینی ها  فکر کنند  ستاد انها  را  سر کار  گذاشته  و  سرگردان و حیران داره توی یک دایره بسته می چرخاند !! انوقت  زبانم لال   دست توی جیبشان نکنند !  نمایش  جدیدی از ستاد مبارزه با مواد مخدر که در لژ سالون نمایش گروه مینی دوبلین نشسته اند
  گروه مینی دوبلین
  صندلی ردیف اول المان و  ژاپن فرانسه  در کنار انها  دانمارک نروژ فنلاند سوئد  ایرلند سوئیس ایتالیا
  پرده  اول نمایش
  علیرضا جزینی، قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر هفته گذشته در یک نشست خبری از تولید واکسن اعتیاد به هروئین و مرفین در کشور خبر داد. 
   این خبر روی انتن ماهواره رفت و در جهان پخش شد
   رییس انستیتو پاستور ایران گفت: واکسن اعتیاد فقط یک طرح تحقیقاتی است و اکنون نه تأییدیه و پرونده ای در سازمان غذا و دارو دارد و نه اثربخشی آن به اثبات رسیده است.
   این خبر در لابلای لینک های اینترنت محو شد به ماهواره و خارج نرسید

  پرده دوم نمایش

   ترک اعتیاد اجباری میشود راه‌اندازی اردوگاه‌های ترک اعتیاد اجباری در مراکز  استانها

  نیم پرده دوم
  وزیر کشور خبر داد: انتقال معتادان به اردوگاه‌های ترک اعتیاد ...
  فشافویه افتتاح شد اعتیاد خیابانی تمام می شود؟ / تسنیم
   اردوگاه اجباری مجرمان مواد مخدردر بیابان های نزدیک به آزادراه تهران قم
  تسهیلات جدید بیمه معتادان در حال بهبود اعلام شد: مجهول الهویه ها ...
  برنامه ١٥ ساله اداره کل بهداشت و درمان سازمان زندانهای کشور
  : بیمه درمان معتادان دارای پروتکل است
  کارتن خواب‌ها بیمه می‌شوند؟/ آدم هایی که یا بی هویتند یا ... - فردا
  روزنامه جام جم94/4/15: فشافویه افتتاح شد اعتیاد خیابانی ...
  اردوگاه اجباری محکومان مواد مخدر امروز آغاز به کار می‌کند - آسیب ...
  افتتاح اردوگاه فشافویه بعد از ١٥ سال

  اردوگاه اجباری محکومان مواد مخدر امروز آغاز به کار می‌کند

  یکی از بزرگترین اردوگاه‌های اجباری مجرمان موادمخدر امروز و بعد از گذشت ١۵‌سال از شروع عملیات ساخت آن در فشافویه افتتاح می‌شود.


  بقیه داستان در چند صد پرده را به زودی در مصاحبه های اعضای ستاد مبارزه با مواد مخدر خواهید دید و بعد از این بگیر به بند ها و  گقتن  اینکه :

   ما اردوگاه‌های ترک اعتیاد  اجباری تاسیس می کنیم
  ما پروتکل درمانی ویژه‌ای استفاده می کنیم 
  ما قراره  سم‌زدایی روان‌درمانی،معتاد ها را بکنیم و برای مهارت‌آموزی، بازتوانی و اشتغال برای معتاد ایجاد می کنیم  .
   ما  از اول معتاد گیر بودیم ما گروه خونیمان  ضد اعتیاد مبارز با اعتیاده و هرکی معتاد هست را  ترک می دیم  و  و ال بل !!!! 
   اخرش هم اب حوض می کشیم پیرزن خفه می کنیم تا ریشه اعتیادو معتاد  ریشه کن بشه !!
   وقتی کاسه ستاد را رفقای مینی  دوبلین   پر از $$ کردند و پول شوی ستاد رسید   دوباره همه  چیز  به حالت  طبیعی بر می گردد و  کارهای  ستاد مبارزه مثل  دایره  360  در یک چرخش ناگهان دوباره  صفر می شود !
  در اخر هم دو زار خرج  این کارها می کنند کسی هم ترک نمی کند  و بقیه پول ها  ***** می شود و  اگر روزی روزگاری مردم ایران و یا اعضای دوبلین بابت خرج مخارج و بیلان کار  فاکتور پولهای اهدایی  دوبلینی را خواست
    ستاد مبارزه با مواد مخدر  می گویند دهه اهه !!
   پس این هم بگیر به بند و ترک اجباری و بیمه کارتن خواب ها معتاد ها  و افراد مجهول الهویه و تحقیقات راجبع  ساخت واکسن هروئین مرفین  مگه خرج نداشت همه اش رفت

   توجه
   خواننده گان عزیز 
   اگر فردا  این وبلاگ درش  بسته بود و  اثری از ما هم روی اینترنت  نبود   خدای ناکرده فکر بد بد  نکنید !
  ممکن است برای تغییر  اب هوا و خوردن اب خنک تو این گرما ! یک سفری با تور به برمان دوبلین !


  هیچ نظری موجود نیست: