داستان علمی فانتزی دیگری از ستاد مبارزه با مواد مخدر( السمین دستمال پینوکیو )

داستان علمی  فانتزی دیگری از ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران

داستان علمی  فانتزی دیگری از ستاد مبارزه با مواد مخدر  بازگشت  دستمال مخدر  السمین 
گروهی دستمال ها را الوده به ترکیبات امفتامین گرمی 100 هزار تومان می کنند و به زنان و دختران توی مترو یا اتوبوس می فروشند  به قیمت  12 تا 15 هزار تومان
بعد که طرف خرید و  رفت خانه بعد از دو دفعه  که دستمال را مصرف کرد معتاد می شود   بعد  که فهیمد معتاد شده  می اید می گردد همان اتوبوس و مترو را پیدا می کند و به فروشنده می گه یک بسته دیگر دستمال بده طرف می گوید حال شده 200 هزار تومان
والله از این داستان تخیلی تر و فانتزی تر  ندیده بودم
در ضمن ترکیبات امفتامین و متامفتامین از راه پوست جذب نمی شود  و ان مقدار هم که از روی جوش جذب می شود  قادر به ایجاد اعتیاد نیست
برگ دیگری از افتخارات ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران 
   ستاد  مبارزه با مواد مخدر ایران  توانسته  جلوی این خطر عظیم را که زنان و دختران ما را تهدید می کرده است   را گرفته و همه دستمال فروش ها را با جانفشانی و کارهای اطلاعاتی  عملیاتی و با صرف هزینه هنگفت  و وقت زیاد دستگیر و باند مافیای دستمال مخدر را متلاشی  کنند (نه خانی امده نه خانی رفته ) داستان به نفع نیروهای مبارز پایان یافت !!

خبرگزاری فارس: در مورد شکوائیه جدید در پرونده کهریزک اطلاع ندارم/ وجود مواد مخدر در دستمال‌های مرطوب را تأیید نمی‌کنیم/ افزایش سگ‌گردانی را قبول نداریم
21 تیرماه 1394
سخنگوی ناجا:/۳
در مورد شکوائیه جدید در پرونده کهریزک اطلاع ندارم/ وجود مواد مخدر در دستمال‌های مرطوب را تأیید نمی‌کنیم/ افزایش سگ‌گردانی را قبول نداریم
سخنگوی ناجا در مورد ورود و پخش دستمال های مرطوب در مترو که حاوی مواد مخدر هستند، گفت:‌ در خصوص بحث روانگردان‌ها و دستمال‌های مرطوب، ما تأیید نمی‌کنیم، چرا که تأییدیه باید با نظر آزمایشگاه مرکزی پلیس مبارزه با مواد مخدر باشد.
وی تصریح کرد: بیش از یک‌هزار نوع مواد روانگردان در دنیا داریم که وجود بعضی از این مواد در بعضی از کشورها دلیل وجود آنها در ایران نیست.
این مقام ارشد انتظامی کشور به دستمال‌های مرطوب پرداخت و گفت: گفته می‌شود که این دستمال‌ها حاوی ال‌سی‌من است و از راه پوست جذب می‌شود اما از نظر پزشکی ال‌سی‌من نمی‌تواند از پوست جذب شود و آن ال‌سی‌تی است که از راه پوست جذب می‌شود که البته این ماده گرانقیمت است.
وی به شهروندان توصیه کرد که در مواجهه با هر ماده آرایشی و بهداشتی جدید که اثرات آنی معجزه‌آسای دارند، تأمل بیشتر به خرج دهند چرا که امروزه رواج پیدا کرده که برای لاغری در آرایشگاه‌های زنانه و ورزشگاه‌ها، پودر و قرص‌هایی پیشنهاد می‌شود؛ همچنین برای افزایش تمرکز یا بیدار بودن در شب و همچنین برای جوانسازی و لایه‌برداری پوست، درست شبیه همین دستمال‌ها که در همین این موارد استفاده آنها قابل تأمل است و تا مطمئن نشوند، نباید استفاده کنند، چرا که هیچ بعید نیست ردپایی از مواد مخدر باشد.


شناسهٔ خبر: 2789216 -
 ابهری  
یک آسیب شناس اجتماعی از فروش دستمال‌های مرطوب کننده اعتیاد آور در بازار خبر داد و گفت: زنان و دختران مراقب دام جدید مافیای مواد مخدر باشند.
دکتر مجید ابهری در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: اخیرا با توجه به گسترش مبارزه پلیس مبارزه با مواد مخدر با قاچاقچیان، مافیای مواد مخدر تاکتیک های خود را عوض کرده و اقدام به تولید و عرضه اقلام جدید با تبلیغات کاذب کرده است. 
وی گفت: یکی از این اقلام دستمال کاغذی مرطوب کننده برای رفع خستگی پوست و جوان سازی آن است که توسط فروشندگان زن در اتوبوس ها، مترو و اماکن پر تردد بانوان تبلیغ و عرضه می شود.
ابهری اظهار داشت: دستمال های مرطوب کننده با فعالیت چهره به چهره توسط فروشندگان عرضه می شود نه تنها موجب جوان سازی پوست نمی شود بلکه با ایجاد اعتیاد به مواد مخدر صنعتی باعث بروز بیماریهای متعدد نیز خواهد شد.
این آسیب شناس اجتماعی تاکید کرد: این دستمال ها بعد از دو بار استفاده اعتیاد ایجاد می کند و دارای مواد مخدر «السی من» از مشتقات آمفتامین هستند و در ابتدا دستمال مرطوب کننده با قیمت ارزان بین ۱۲ تا ۱۵ هزار تومان فروخته می شود و سپس بعد از ایجاد اعتیاد تا بسته ای ۲۰۰ هزار تومان نیز عرضه می شود.
به گفته ابهری، با توجه به خطرات و عوارض استفاده از اینگونه دستمال ها اطلاع رسانی لازم به دختران و زنان جوان در جهت خطرات استفاده از آن برای زنان و دختران می تواند قدم موثری در پیشگیری و مقابله باشد.
این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه در هر بسته ۱۰ عدد دستمال مرطوب کننده اعتیادآور قرار دارد، گفت: در گذشته مافیای مواد مخدربه شکل های آدامس و شکلات اقدام به عرضه مواد مخدر می کردند که شناسایی و معرفی شده و با شکست مواجه شدند ولی این بار با عرضه این دستمال ها قصد آلوده سازی دختران و زنان جوان را دارند

هیچ نظری موجود نیست: