کلانترها و پلیس (ورمونت ) امریکا برای قانونی کردن مصرف ماری جوانا متحد شده اند Vermont police groups: Shumlin appears tolerant of marijuana

Gov. Peter Shumlin addresses Georgia residents at town meeting on March 4 2014.
کلانترها و پلیس (ورمونت ) امریکا برای قانونی کردن مصرف ماری جوانا متحد شده اند
به گزارش  برلینگتون فری پرس، با وجود تقدیر از تلاش های «پیتر شاملین» فرماندار ایالت ورمونت در خصوص پرداختن به معضل اعتیاد به مواد مخدر در ایالت ورمونت ، انجمن های «روسای کلانتری های ورمونت»، «کلانترهای ورمونت» و «پلیس ورمونت» در خبری اعلام کردند که برای قانونی کردن مصرف ماری جوانا  با یکدیگر متحده شده اند.
قوه مقننه ایالت ورمونت بر اساس قانون مصوب 2011، اجازه توزیع ماری جوانای دارویی در مراکز مورد تائید ایالت را صادر کرد.
سال گذشته، ورمونت همچنین جرایم جنایی مربوط به حمل مقادیر اندک ماری جوانا را حذف کرد و جرایم جنایی برای حمل حداکثر یک اونس از این ماده و یا پنج گرم حشیش را با جرایم مدنی جایگزین نمود.
«داگلاس جانستون»، رئیس انجمن، در خصوص علت انتشار این بیانیه گفت: «بیانیه پلیس در واقع پاسخی به نامه فرماندار است که برای پلیس ارسال کرده بود. فرماندار در این نامه، آمادگی خود برای بحث و گفتگو پیرامون سیاستگذاری در مساله ماری جوانا را اعلام کرده بود. »
سازمان های پلیس اعلام کردند که روسای کلانتری ها پیشتر نگرانی خود را درباره برخورد صبورانه دولت نسبت به مساله ماری جوانا ابراز کرده بودند، اما آنها احساس کردند که به شدت مورد بی توجهی قرار گرفته اند.
عمده نگرانی سازمان های پلیس  در ارتباط با مسله مصرف  ماری جوانا در ایالت ورمونت  خطر سلامتی افراد، امنیت جاده ای و افزایش تصادفات  و مسائل مربوط به اشتغال است والا انها مشکل دیگری از نظر قانونی شدن ماری جوانا در ایالت نمی بیند ؟؟هیچ نظری موجود نیست: