زمانی که به آیت الله ماری جوانا توهین می شود حشاشین تکفیرت می کنند .و ندای یا مخدر گل سر می دهند

زمانی که به آیت الله ماری جوانا توهین می شود حشاشین تکفیرت  می کنند .و ندای یا  مخدر گل سر می دهند
بعد از انتشار بعضی مطالب من در یکی از سایت های خبری درباره مخدر گل  وقتی به قسمت نظرات نگاهی انداختم متوجه شدم گویا یا انچه من نوشتم نارسا  و برای عده ای غیر قابل فهم بوده است و یا اینکه اصلا عده ای که مصرف کننده ماری جوانا هستند و هنوز بتی به نام ماری جوانا را پرستش می کنند حاضر نیستد دست از ستایش عقیده کهن خود در باره بتی به نام  ماری جوانا بر داشته و ظهور  اطلاعات جدیدی را  در مورد مخدر گل که  توسط اهورمزدا  با پیامی از   یزدان پاک در کتاب وبلاگ اوپیوم  بر این حشاشین نازل شده را باور کنند !!
حالا زمان ان رسیده است که جواب کوبنده ای به این حشاشین کافر بدهم
حشاش اول می گوید

مرجانماری جوونا اصن اعتیاد نداره و پیدایشش در شرق بوده و برای افسردگی و آلزایمر استفاده میشه در پزشکی...در هلند پشت ویترین ها هست اما کمترین میزان مصرف رو دارهچرا؟چرا آزاده اما کمترین میزان مصرف رو داره؟آزاد بودنش باعث میشه جلو قاچاقچی و مافیای زیرزمینی و انواع فساد دیگه رو بگیره...نمیخوام بگم خوبه اما اگه مردم ایران ماری ججونا استفاده کنن ضررش از سیگار و قلیون و هرویین و شیشه کم تره.
یزدان پاک ندا داد
ای کافر که در توهم خود ماری جوانا را مرجانماری نوشته ای بدان ان بیماری را که شاهدانه در پیری شفا می دهد مثل الزایمر و افسردگی همان بیماری است که اگر از شاهدانه مصرف سو کنی در جوانی می گیری
این ایه از کتاب یزدان بخوان تا بدانی  ایه  فلسفه خلقت  شاهدانه از سوره
ابتدای انتقام خیانت به خلقت شاهدانه (دوا درد می شود ) تا اخر ایه
 حشاش دوم  گفته است
اولا ماریجوانا همون گله ، دوما که گیاه نرش اصلا گل نمیده ، سوما که این گیاه قرن هاست در جاهای مختلف دنیا مصرف میشه نه 4050 سال ، چهارما این ماریجوانا یا گلی که میگین تو ایران مصرف میشه در مقابل ماریجوانای کشورهای دیگه بسیار ضعیفتره و علف مدیکالی که پزشکان در دنیا مصرف میکنند از نوع ایندیکاست خالص است که سرتاسر ایران رو بگردین پیدا نمیکنید .
به فرموده یزدان
وای بر تو کافر که شاهدانه را با گل یکسان می کنی این حماقت تو نتیجه همان سوء مصرف تو است
برو و این ایه بخوان
ایه اول از انواع کانابیس تا سوره اخر مخدر گل !!
حشاش سوم
نمی دونم چه اصراریه بگید گل بی ضرره. نوشته که گیاه جدیدی که با تغییرات ژنتیکی تولید شد، دو جنسیتی بود و برخلاف ماریجوانای طبیعی که گل های کمی دارد، بسیار پر گل است. در این گل ها 7برابر بیشتر از ماریجوانا ماده مخدر وجود دارد. درباره ماریجوانای طبیعی صحبت نمی شه. حرف درباره ماریجوانای تغییر ژنتیکی داده شده ست. اونی هم که تو بازار دست مردم می دن همینه. نه ماریجوانای طبیعی.
یزدان ندا داد
وای بر شما هرمافرودیتا که نام مقدس شاهدانه را با هرمس و افرودیت یکی می کنید تو باید بروی این سوره رابخوانی
بادیدن انچه مریدان ماری جوانا نوشته اند به نظر می اید که این گمراهان  را امیدی به رهایی از بند جهل نیست
پس ماری جوانا گل بکشید تا  شاهدانه مقدس با سوزاندن  تیستیس و لیور  شما انتقامی  سهمگین از شما  بی خبران و جاهلان بگیرد  
امین یا کل ماری جوانا  کش خل  در عالمین !!
توجه در اخرین لحظه این ندا امد
ای کسانی که بر شاهدانه مقدس بر حرمتی کرده اید و  به ان دروغ بستید و بت گل را پرستش کرده و بر  فرستاده ما یزدان  شک   و از گفتار نیک  او پیروی نکرده و  او را  به  سخره گرفته اید بدانید انکسانی که پیام ما را خرد و کوچک شمرده و از گفتار یزدان پیروی نکنند  بزودی خداوند کانابیس  انها  را سخت عقوبت  خواهد داد  .
 دیگر در  بطن  زنان شما جنینی رشد نخواهد کرد  مردان به هیبت زنان  در خواهند امد و  لذت های زندگی انسانی  از شما گرفته  خواهد شد  و  نسل  کافران و بی ایمانان  به یزدان  عقیم و بدون ثمر  می شود تا زمین از لوث نسلی که از انها بخواهد بماند پاک شود و این گفته خداوند کانابیس است پس به یزدان پاک ایمان بیاورید تا نشئگی واقعی  عشق  خدایی را درک کنید هیچ نظری موجود نیست: