با مصرف ایبوگین (ایبوگایین ) از مرد سبز رنگ راه ترک اعتیاد هروئین را به پرسید ؟


دکتر یزدان نیاز
با خوردن ایبوگین (ایبوگایین ) از مرد سبز رنگ راه ترک اعتیاد هروئین  را به پرسید ؟
به عنوان یک پزشک درمانگر اعتیاد که  برای اولین بار در ایران از ماده ایبوگین  برای ترک اعتیاد استفاده کرده ام و بیشترین مقالات و پست ها را در باره ایبوگین  در اینترنت دارم  باید ذکر کنم که این ماده بهترین  داروی گیاهی در چهان برای ترک اعتیاد است .
امروز به پست های  در  پرشین سای برخورد کردم که برای من بسیار جالب بود . ابتد انرا  بخواهید تا بعدا توضیح بدهم تا  بدانید مرد سبز ایبوگین کیست و چه ارتباطی با  حوری بنفش رنگی  به نام سیلوسایبین   دارد
هر دو ماده ایبوگین (ایبوگایین ) و سیلوسایبین باعث تحریک گیرنده سروتونین 2A می شوند به این دلیل  توهم می دهند و هم باعث افزایش سروتونین و درمان افسردگی و تغییرات شخصیتی می شوند

ایبوگایین (ایبوگین )
ایبوگایین (ایبوگین ) یکی از قوی ترین روانگردانهاست که از گیاه ایبوگا تبرنانته به دست میاد و در درمان اعتیاد های شدید به هرویین استفاده می شه. ایبوگا از معدود گیاهانی هست که در ترک اعتیاد نتایج بسیار خوب و غیر قابل باوری رو نشون داده و کلینیک های زیادی از این گیاه در شرایط کنترل شده برای اعتیاد های خیلی شدید به هرویین و مرفین استفاده می کنند. اسپیریت ایبوگایین بر خلاف آیاهواساکا مذکر هست و معمولا به شکل مردی سبز و کوتاه قد دیده می شه.

 بجز استفاده در ترک اعتیاد این گیاه یکی از بهترین ابزارها برای آینده نگری و پیدا کردن جوابهاست. ایبوگایین دقیقا برخلاف آیاهواسکاست به این معنی که بر خلاف آیاهواسکا شما بعد از مصرف ایبوگایین به دنیای درونی خودتون وارد می شید.
. در آیاهواسکا شما به جهان بیرون و شبکه ی ماتریکسی حیات متصل می شید و می تونید جواب سوالاتتون رو پیدا کنید ولی زبانی که با شما صحبت می شه زبانی جهانیه که ممکنه ترجمه اش برای خیلی ها بسیار مشکل باشه..در صورتی که ایبوگایین دقیقا برعکس با ورود به دنیای درونی خودتون(که در واقع همون شبکه ی ماتریکسی حیات ولی در ابعاد کوچکتر هست - MicroCosm در برابر MacroCosm - به قول کابالیست ها:
As Above, So Below..As Within, So Without) و با ملاقات با مرد سبز رنگ که به زبان خودتون صحبت می کنه می تونید جواب سوالاتتون رو پیدا کنید.

کار بری پرسیده است
عرض ارادت خدمت آقا ایبوگین

سای شمن عزیز خیلی مخلصم

این گیاه بی نظیره واقعا ، تجربیاتی که در مورد این گیاه خوندم جای هیچ گونه تردیدی رو در مورد اون بجا نمیذاره ، واقعا الان دارن تو درمان اعتیاد به هروئین و کوکائیم جواب های خیلی خوبی میگیرن و فکر می کنم نیاز هست با شناسوندن این روح بزرگ به پزشکان ایرانی ، برای درمان اعتیاد در ایران گام بزرگی برداشت.

اگر کسی علاقه منده در مورد این گیاه بیشتر بدونه پیشنهاد می کنم یک نگاهی به
این مستند بندازه

درود.

لطغا بیشتر راجع به شخصیت روانگردان ها بگید. خیلی جالبه.
من در تجربیات روانگردان هایی مثل دی ام تی در دوز بالا تجربیات مشابهی دیدم.
هر روانگردانی دارای روح و اسپیریت مخصوص به خودشه . بعضی از روانگردانها مثل کاکتوس پیوت به صورت محافظ عمل می کنند و از شما رو در برابر آسیب های بیرونی و درونی محافظت می کنند.. بعضی روانگردان ها مثل آیاهواسکا روحی شفا بخش دارند و به همین دلیل در درمان بیشتر استفاده می شن(البته اینکه بخوایم با یک خط قطور بین روانگردانها مرز بکشیم کاملا اشتباهه..شما می تونید از کاکتوس هم برای درمان استفاده کنید و جواب هم خواهید گرفت ولی همون کار رو خیلی راحت تر و با نتیجه ی بهتری می تونید با آیاهواسکا انجام بدید)
بعضی از روانگردانها با وجود قدرت زیادی که به مصرف کننده می دن به هیچ وجه ازش محافظت نمی کنن که این حاصلی بجز خرابی و نابودی برای فرد تازه کار نداره..بهترین مثال از این دست تاتوره است..قدرتی که بعد از مصرف تاتوره بدست میاد باور کردنی نیست ولی حتی برای شمن های با تجربه هم خیلی مشکله که بتونن از این قدرت استفاده کنن و برای همین معمولا از اسپیریت های کمکی دیگه برای رام کردن تاتوره استفاده می شه.
اسپیریت ماشروم علاوه بر شفا بخشی بهترین وسیله برای برقراری اتصال با جهان های دیگه است (دقت کنید در هیچ کدوم از این موارد از دوزهای پایین صحبت نمی کنم بلکه منظورم دوزهایی هست که برای کارهای شمنیک استفاده می شه..در دوز های 3-5 گرم ماشروم خشک شما فقط سرخوشی و لذت رو تجربه می کنید ولی در دوزهای 10-12 گرم به بالا هست که قدرت اصلی ماشروم خودش رو نشون می ده و کنترل و استفاده از این قدرت کار هر کسی نیست و تجربه ی زیادی می خواد)
دی ام تی تا حدودی به آیاهواسکا شبیه هست ولی معمولا انتیوژن به حساب نمیاد و کاربرد چنانی برای درمان یا محافظت نداره.. اسپیریت دی ام تی در دوزهای بالا موجودی کاملا بیگانه است که ظاهرا از دنیایی کاملا متفاوت با دنیای ما میاد و اگر بتونید مقدار زیادی رو مصرف کنید (خودتون امکان این کار رو ندارید و حتما به کسی احتیاج دارید که بهتون کمک کنه) در انتهای تونل دی ام تی از غشا یا پرده ای رد خواهید شد و با موجوداتی در سمت دیگه ی پرده برخورد می کنید که از جنس صدا ساخته شدند یعنی با تولید صدا بوجود میان و خاصیت و شکلشون با تغییر در تن صدا عوض می شه) .. توضیح جهان پشت تونل دی ام تی خیلی سخته و کاملا با دنیایی که ما می شناسیم فرق می کنه و حتی کلمه ای هم برای توضیحش وجود نداره

همونطور که خودتون بهتر می دونید واقعا توضیح در مورد سفر های روانگردان خیلی مشکله .. امیدوارم توضیحاتم قضیه رو روشن تر کرده باشه
در مورد صدا بد نیست مطلبی رو در مورد شمن های تیوان بگم که با کمک صدا و صوت هایی که معمولا از حنجره اشون خارج می کنن باعث تغییر در آگاهی می شن. این مدل تولید اصوات ریشه در جنوب سیبری و شمن های اون مناطق داره ولی در نقاط دیگه هم می شه اثرش رو دید. در این روش شمن با خارج کردن صدا از انتهای گلوی در آگاهی و در نهایت در محیط اطرافش تغییر ایجاد می کنه و از روش معمولا در درمان بیماری ها استفاده می شه. این صداها از نظر تاثیر تا حدودی به ایکاروهایی که شمن های آمازون می خونن شبیه هست و موجوداتی که در تریپ دی ام تی در انتهای تونل باهاشون برخورد می کنید دقیقا جنسی از همین صدا دارند. جالب تر و عجیب تر اینکه این موجودات سعی می کنند شما رو وادار به تولید این صداها بکنن و اگر سعی بکنید کاری که می کنند رو تکرار بکنید تا حدودی هم موفق می شید. به این روش تولید صدا اصطلاحا تروت سینگینگ (Throat Singing) به معنی آواز خواندن از گلو می گن. متاسفانه مثال خوبی از کاربردهای شمنیک تروت سینگینگ پیدا نکردم ولی فیلم زیر تا حدودی می تونه کلیت قضیه رو نشون بده. تمام صداهای سوت ماننداز انتهای گلوی خواننده خارج می شن:
ترک و درمان اعتیاد به محرک کریستال شیشه (متامفتامین ) با استفاده از ترکیبات تریپتامین تز ما که هیپوتز دیگران است ؟
تک دوز درمانی ایبوگین 15 تا 20 میلی گرم برای هرکیلو گرم وزن بدن است
ایبوگین تنها داروی ترک اعتیاد تائید شده در جهان. IBOGAINE
گزارشات زیادی از موفق امیز بودن استفاده از ایبوگین برای درمان و ترک اعتیاد به موادی مثل متادون الکل هروئین کوکائین مخدر متامفتامین (شیشه )

هیچ نظری موجود نیست: