امپول پتیدین در درمان افسردگی من موثر بود خواهش می کنم درباره اثرات مخرب این دارو مبالغه نکنید ؟ "شب دراز است قلندر بیدار"

سلام دکتر، وقتتون به خیر. تو یکی از مقاله هاتون درباره پتیدین چیزایی گفتین که حسابی نگرانم کردیشش .
 پنج سال پیش من افسردگی شدید داشتم و دکترم به خاطر شدت این افسردگی سیتالوپرام برام تجویز کرد که چندان نتیجه رضایت بخشی نداشت و باعث میشد بعضی تیک های عصبی بگیرم و حتی یه بار تو اتوبوس مردم بهم خندیدن. دوباره رفتم پیشش که ارجاعم داد به روان شناس و روان درمانی همراه با دارو. ولی بازم کمکی نکرد.
 به خود درمانی دست زدم و روزی پنجاه میلی گرم ترامادول مصرف کردم که نتیجه ش عالی بود، ولی یه شب دچار تشنج شدم و مصرف رو قطع کردم که در اثر قطع مصرف افسردگیم صد برابر شد.
 توسط یکی از دوستام پتیدین گرفتم که خیلی باهاش راحتم و میتونم بگم جز خودم و دوستم هیچ کس از مصرفم خبر نداره، تاثیرش عالیه و باعث موفقیت های زیادی تو زندگیم شده، روزی سه بار تزریق میکنم و یه آدم دیگه شدم، اعتماد به نفسم رفته بالا، آدم شادی شدم، روابطم با دیگران خوب شده و همه اقوام و فامیل از درمان شدنم ابراز خوشحالی میکنن. من از اون دسته آدمای حریص نیستم که مصرفم رو ببرم بالا.
 آلان 32 سالمه و حدود چهار ساله که مقدار مصرفم رو از سه یا چهار تزریق در روز بیشتر نکردم.
خواهش می کنم درباره تاثیر مخرب داروها انقد افراط و مبالغه نکنین، در صورت عدم سوء مصرف این داروها فرشته نجات هستن واسه بعضیا از مثل من. ممنون از وقتتون .
شب دراز  است و قلندر بیدار
آیا دارویی در جهان برای درمان افسردگی شما به غیر از پتیدین تزریقی وجود ندارد ؟
آیا شما  نسخه ای مثل  تزریق  یک مخدر انهم سه بار در روز برای درمان افسردگی در دنیا تاکنون دیده اید
شما که با ترامادول انهم با روزی 50 میلی گرم دچار تشنج شده اید چند سال دیگر که کلیه شما کم کار می شود ایا با پتیدین دچار تشنج نمی شوید
دوست عزیز ما بیشتر از انچه شما فکر می کنید درباره پتیدین می دانیم و  سو گیری یک طرفه شما را در تائید پتیدین درک می کنیم اما به شما می گویم این طرفداری از پتیدین نتیجه نا اگاهی شما درباره این ماده مخدر است و چون حال شما را بهتر کرده است دوست ندارید حقایق واقعی را که در جلوی چشمان شما است قبول کنید .
دیر یا زود شما هم متوجه بسیاری مسائل درباره اثرات طولانی مدت پتیدین بر روی مغز و اعصاب خواهید شد ما با شما نه  جنگ  جدل نداریم  و هیچ نصحیتی هم نمی کنیم  چون شما در حال انکار اثرات مخرب پتیدین هستید و ناخود اگاه در ابن باره دچار نگرانی  و اضطراب شده اید و دوست ندارید درباره اثرات مخرب پتیدین  کسی چیزی به شما بگوید اما بدانید
شب دراز است قلندر بیدار و حقیقت همیشه غیر قابل انکار
جینکوبیلوبا اثراتی مشابه با پتیدین و ریتالین دارد
بوپرنورفین , سابوکسون در ترک اعتیاد به مخدر پتیدین ...

هیچ نظری موجود نیست: