کارنامه یک ماهه ستاد مبارزه با مواد مخدر در گیلان یک گاف گیلکی دیگر برای سرداری اهل لرستان !!


کارنامه یک ماهه ستاد مبارزه با مواد مخدر در گیلان  یک گاف گیلکی دیگر برای سردار اهل لرستان  !!
ماه 5 انتقاد و ایراد میگیرند و ماه شش جایزه می دهند !!!

یک خبر در تاریخ 93/06/26  می گوید
کمیته اطلاع‌رسانی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان ممتاز کشوری شد
 
علی‌اکبر پوراوزان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به کسب موفقیت کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان اظهار کرد: براساس ارزیابی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان در زمینه تعامل خبری و اطلاع‌رسانی عملکرد مطلوبی در بین شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سراسر کشور ارائه کرد و رتبه ممتاز کشوری را به دست آورد.

 یک خبر در تاریخ 1393/05/26  می گوید
شرکت مدیرکل زندانهای گیلان در اولین همایش منطقه ای مبارزه با مواد مخدر
مصرف مخدر صنعتی در گیلان نگران کننده است
قائم‌مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر آمار مصرف شیشه در گیلان را بسیار نگران کننده خواند و افزود: این موضوع باید در کمیته مقابله با کارگاه‌های تولید شیشه مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه هروئین و شیشه نخستین مواد مورد مصرف افراد مراجعه کننده به کمپ‌ها است، خاطرنشان کرد: فعالیت‌های مبارزه با مواد مخدر باید در گیلان افزایش یابد.
جزینی توسعه مصرف مواد مخدر در گیلان را نگران‌کننده دانست و با اشاره به میزان مصرف شیشه در بین دانش‌آموزان کشور یادآور شد: چهار دهم درصد دانش‌آموزان کشور مصرف‌کننده مواد مخدر شیشه هستند
نویسنده
د کشوری که مسئولین ان برای چنین مبارزه ای رتبه ممتاز کشوری می دهند باید وضعیت  استانهای را که  رتبه انها معمولی است را حدس زد  !!
البته شاید مسئولین اطلاع رسانی درباره مواد مخدر در استان گیلان به زبان گیلکی اشنا نبودند با زبان لری اطلاع رسانی کردند و مردم گیلان متوجه نشده و به اعتیاد خود ادامه دادند
نو.یسنده
اگر من بودم جایزه کم کارترین و اشفته ترین و شلم شوربا ترین  سازمان در کشور ایران را به ستاد مبارزه با مواد مخدر می دام 
توجه 
 اما بدانید چون توی این کشور گروهی انتقاد سازنده را نمی توانند تحمل بکنند اگر فردا روزی ما را به جرم  اشاعه اکاذیب و  جاسوسی برای  امریکا یا  اسرائیل و یا  با 10 کیلو هروئین و 20 کیلو تریاک توی خیابان گرفتند شما بشنوید اما !!
دسته گل جدید سردار مویدی گاف دیگری برای رئیس پلیس ...
سردار مویدی مدیر بر‌تر کشوری شد!!! - Opium.Site وبلاگ ...
 گاف اندر گاف شد 16 هزار سنگر دشمن برای رواج مواد مخدر ظرف سه سال تبدیل به کمتر
Opium.Site وبلاگ رسمی دکتر رضا یزدان نیاز: گاف اندر گاف ...هیچ نظری موجود نیست: