آمار تکان دهنده اعتیاد زنان تحصیلکرده

آمار تکان دهنده اعتیاد زنان تحصیلکرده
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: بیش از 5000 زن معتاد در مازندران وجود دارد که بیش از 60 درصد این زنان، تحصیلکرده و عموماً بین سنین 13 تا 30 سال هستند.
به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران،، مریم جمشیدی طی یک نشست خبری، اظهار کرد: بیش از 250 زندانی زن در استان داریم که نبود آموزش‌های لازم علت اصلی بسیاری از مشکلات در حوزه خانواده است .

وی تاکید کرد : با تشکیل کمیته آموزش از بهمن سال گذشته تاکنون 180 کارگاه آموزشی با موضوعات مختلف برای بانوان استان برگزار شد که بیش از 18 هزار خانم در این کارگاه‌ها آموزش دیدند. آموزش‌های مهارت زندگی باید از دوران مدرسه آغاز شود و ما از آموزش و پرورش انتظار همکاری بیشتری در این زمینه داریم.

مدیرکل امور بانوان استان، تعداد زنان سرپرست خانوار در استان را 1343 نفر اعلام کرد و افزود: این میزان 10.8 درصد خانوارهای استان را تشکیل می‌دهند. مهمترین مشکل زنان سرپرست خانوار، مسائل مالی و معیشتی است.

جمشیدی به اختصاص بازارچه دائمی به زنان سرپرست خانوار اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با رایزنی‌های انجام شده و همکاری فرمانداری ساری، قرار است نمایشگاه دائمی با 50 غرفه در ساری به بانوان سرپرست خانوار اختصاص یابد.

جمشیدی با اشاره به اینکه باید نگاه به زن در جامعه تغییر کند، تصریح کرد: مشکل ما با انتصاب چند خانم در سمت های ارشد اجرایی حل نخواهد شد. هم اکنون 300 مدیر میانی استان از میان بانوان انتخاب شده‌اند.تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۳

مبارزه ما با ستاد مبارزه با مواد مخدر مبارزه با رواج مواد مخدر است ؟
وقتی آرتا به درستی معتادان به مخدر شیشه (متامفتامین ) را با مخدر گل ترک داد ؟
 آیا تنها ترین سردار مبارز با مواد مخدر روانگردان در مقابل خیل لشکر جهل

هیچ نظری موجود نیست: