جزییاتی از جدیدترین مخدرهای موجود در خیابان توسط رییس مرکز تحقیقات و آزمایشگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر، اعلام شد .

جزییاتی از جدیدترین مخدرهای موجود در خیابان 
   ۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش
رییس مرکز تحقیقات و آزمایشگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر، مواد مخدر جدید آزمایش شده در کشور را اعلام کرد.

 به گزارش گروه اجتماعی مشرق، تهمینه باهر رییس مرکز تحقیقات و آزمایشگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر، مواد مخدر جدید آزمایش شده در کشور را به شرح زیر اعلام کرد.
پای یک معتاد به  مخدر کراک در ایرانکروکودیل

وی با اشاره به شایع شدن مصرف ماده مخدری با عنوان کروکودیل گفت: کروکودیل ماده ای است که در یکسال گذشته به عنوان بزرگترین معضل مواد مخدر کشور روسیه شناخته شده است.
سمت راست پای یک ایرانی معتاد به مخدر کراک سمت چپ پای معتاد به مخدر کروکودیلباهر با بیان اینکه آزمایشگاه های موجود در کشور، وجود این ماده مخدر در کشورمان را تایید نکرده‌اند گفت: این ماده بسیار قدرتمند، اثرات مخرب بسیار شدیدی دارد و طبق گزارشات واصله، گوشت بدن مصرف کنندگان این مواد پس از مدتی ریخته و از بین می‌رود.

وی با تاکید بر اینکه مصرف کنندگان این ماده بیش از یکسال زنده نخواهند ماند افزود: با توجه به نزدیکی کشور روسیه با ایران، باید نسبت به این ماده هشیار بود ولی خوشبختانه تا امروز نمونه هایی که با این عنوان به دست ما رسیده اند، کروکدیل نبوده اند.
کروکودیل(دزومورفین ) نداریم، همان شیشه(متامفتامین ) - ...

LSD (ال‌اس‌دی)

باهر با اشاره به ماده ال اس دی گفت: این ماده که قویترین ماده توهم زای دنیاست، از سال 78 وارد کشور شده است ولی به دلیل قیمت بالای آن (100-120هزار تومان) در کشور ما مصرف چندانی ندارد.

رییس مرکز تحقیقات و آزمایشگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر افزود: کاغذهای 10*10سانتی متری این ماده حامل 100 تمبر ال اس دی است که با توجه به مصرف مایع این مواد،، باید نسبت به ورود ان هشیاری ویژه ای داشت.
پیدا کنید پرتقال فروش ماشروم فروش را - Opium.Site وبلاگ ...

حشیش صنعتی؛ گیاه خشک شده توهم زا

باهر در خصوص حشیش صنعتی گفت: این ماده در کشور ترکیه مصرف می شود و در ایران هنوز گزارشی از مصرف ان ب دست نرسیده است.

وی با بیان اینکه این ماده ب دلیل هم مرزی ایران با ترکیه احتمال ورود ب کشورمان را دارد، افزود: این ماده در بسته بندی های شکیل به شکل گیاه خشک، به فروش می رسد ک اثرات توهمی بالایی دارد.

ماده مخدر گل

وی گفت: گل یک نوع شاهدانه، با اثرات توهمی به شدت بالاست که این اثر از اثر توهمی شاهدانه به شدت بیشتر است که متاسفانه نمونه هایی از ماده گل، توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر برای ما ارسال شده است.
وجود ماده مخدر گل و کشت ماری جوانا و ساخت شیشه در تهران ... تکذیب می شود

قارچ های توهم زا

باهر با اشاره وجود 35000 نوع قارچ در تمامی دنیا گفت: ماده توهم زای قارچ، بخشی از قارچ های طبیعی دنیا است که به شکل دم کرده به مثابه چای، مصرف می شود.
ولی مصرف این ماده در کشور ما چندان شایع نیست.
بازار مشرون ماشروم قارچ مقدس ال اس دی و دزومورفین کروکودیل ...

ترامادول

وی افزود: متاسفانه یکی از مواد مخدر کشور که توسط جوانان از اقبال خاصی برخوردار است، ترامادول است که به صورت قانونی در داروخانه های کشور بفروش میرسد. البته گرچه فروش این ماده بدون نسخه پزشک ممنوع است ولی این ماده توسط برخی داروخانه ها به صورت آازاد به فروش می رسد که به شکل قرص و کپسول مصرف می شود.

هیچ نظری موجود نیست: