قلیان های آلوده به کراک و شیشه؛ واقعیت یا توهم

قلیان های آلوده به کراک و شیشه؛ واقعیت یا توهم
در هفته جاری آزمایش شیشه برخی افراد مراجعه کننده به مراکز بهداشتی مثبت اعلام شد در صورتی که آنها هیچ گونه ماده مخدری را استعمال نکرده اند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی بوتیا ؛در حالی که برخی خبرها حکایت از آلوده بودن تنباکوهای میوه ای به مخدرهای کراک و شیشه داشت ، یکی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی کرمان در گفتگو با خبرنگار بوتیا آلوده بودن تنباکوهای میوه ای به مواد مخدر در استان کرمان را تکذیب کرد.
این درحالی است که روز گذشته دکتر “علی بهرام نژاد”رییس گروه سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی کرمان  در دومین نشست آموزش تخصصی فرهنگ خانواده در کرمان اعلام کرد: در هفته جاری آزمایش شیشه برخی افراد مراجعه کننده به مراکز بهداشتی مثبت اعلام شد در صورتی که آنها هیچ گونه ماده مخدری را استعمال نکرده اند.
وی افزود: پس از انجام تحقیقات بر روی این افراد، مشخص شد که آنها با مصرف تنباکوهای میوه‌ای آلوده به شیشه به این ماده اعتیاد پیدا کرده اند.
 

توطئه نسل کشی با تنباکوهای میوه ای و تریاک آلوده به کراک توسط وهابیان عربستان سعودی

 
روزنامه داگ بلاد نروژ  تاریخ ۹ ژانویه ۲۰۱۵ برابر با  ۲۰ دی ماه ۱۳۹۳ در گزارشی نوشت که ۸ ماه پیش در سفارت عربستان سعودی در اسلام آباد پاکستان جلسه ای برگزار شده است که در آن آلوده سازی تنباکو میوه ای و تریاک را با کراک و مواد شیمیایی دیگر برای ایرانیان فراهم آورند.
در این نشست گروهی از طالبان افغانستان و ملاهای تندرو ضد شیعه پاکستان و چند نفر از سرمایه گذاران وهابی حضور داشته اند و محور گفتگوی آنها چگونه تباه کردن نسل ایرانی بوده است.
 
قلیان
روزنامه نروژی نوشت که این توطئه پس از این برنامه ریزی شده است که رهبر ایران حکم افزایش جمعیت ایرانیان را داده بود. این خبر نخست از سوی کارکنان پاکستانی تبار سفارت عربستان سعودی در اسلام آباد به بیرون درز کرده است و روزنامه دیلی اکسپرس در پاکستان آن را به چاپ رسانده است.
 نسخه آنلاین این خبر را روزنامه نروژی پس از اعتراض سفارت عربستان سعودی از اینترنت خارج کرد.گزارشهایی از استان کرمان و دیگر استانهای ایران آمده است که بدن افرادی که قلیان و تریاک مصرف کرده اند دانه های مشکوکی زده است.
 رنگ تریاک در سال گذشته بسیار تیره و ظاهری مرطوب و خیس دارد و نئشگی بیشتری پیدا کرده است.
 مصرف کننده اشتهایش کاهش می یابد و در ضربان قلبش ناهنجاری بوجود می آورد و اسپرم مردها را ضعیف می کند و تخمدان های زنان را از کار می اندازد.
این روزنامه اضافه کرده است که اگر زوج مصرف کننده فرزندی نیز به دنیا بیاورند فرزندی کودن و عقب افتاده خواهد بود و تا پیش از نوجوانی در اثر اختلال در ارگانها جان خود را از دست می دهد.
Opium.Site وبلاگ رسمی دکتر رضا یزدان نیاز: خطر ایجاد جنون ...یک پژوهشگر در زمنیه مواد مخدر اعلام کرد نوع خاصی از تنباکو که در ایران استفاده می شود می تواند باعث ایجاد بیمارهای روحی و روانی و جنون و تشنج ...

هیچ نظری موجود نیست: