تشکیل ستاد پیشگیری و مبارزه با جعل مدارک تحصیلی با جعل دیپلم اغاز شد .


تشکیل ستاد پیشگیری و مبارزه با جعل مدارک تحصیلی با جعل  دیپلم اغاز شد .
از سال گذشته با تشکیل ستاد «پیشگیری و مبارزه با جعل مدارک تحصیلی» سعی کرده‌ایم به جای اینکه به سراغ مدارک جعلی برویم به سراغ جاعلان رفته و از اقدامات آنها جلوگیری کنیم.
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک علی زرافشان با بیان اینکه پدیده جعل در کشور ها سال هاست مطرح است و باید چاره‌ای برای آن اندیشید اظهار کرد: در آموزش و پرورش تا سال گذشته این گونه بود که با جعل مدارک و جعل نمرات پس از وقوع آن مواجه می‌شدیم و برخوردهای تنبیهی انجام می‌شد.

به گزارش ايسنا، وی افزود: اما از سال گذشته با تشکیل ستاد «پیشگیری و مبارزه با جعل مدارک تحصیلی» سعی کرده‌ایم به جای اینکه به سراغ مدارک جعلی برویم به سراغ جاعلان رفته و از اقدامات آنها جلوگیری کنیم.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه از سال گذشته موفق شدیم گواهینامه‌هایی که توسط جاعلان آماده شده بود را با مشارکت دستگاه‌های انتظامی و اطلاعاتی شناسایی و قبل از توزیع مدارک، جلوی کار آنها را بگیریم گفت: بهمن ماه سال گذشته یکی از جاعلان را به جلسه‌ای که مسئولان بخش‌های مختلف حضور داشتند آوردیم تا شیوه‌های جعل را تشریح کند و از همین طریق توانستیم بخش قابل توجهی از خلاهای موجود در سامانه‌های خود را که جاعلان می‌توانند از طریق آن وارد شوند را مسدود کنیم.

وی تاکید کرد:ضریب ایمنی سیستم‌های خود را ارتقا دادیم و سیستم پیش گیرنده را به جای رویکرد انفعالی دنبال می‌کنیم و امیدواریم با این اقدامات شاهد کاهش آمار جعل مدارک باشیم.

Opium.Site وبلاگ رسمی دکتر رضا یزدان نیاز: احمدی مقدم: 360 ...
Opium.Site وبلاگ رسمی دکتر رضا یزدان نیاز: افزایش 360 ...
وبلاگ رسمی دکتر یزدان نیاز: 360 نوع مخدر شیشه در کشور ...
فتح فتوح اطلاع رسانی ستاد مبارزه با مواد مخدر در ایران
افزایش 360 درصدی کشف مواد مخدر در استان مرکزی - وبلاگ ...
توجه
نکنه  ستاد مبارزه با مواد مخدر ما هم  بله !

هیچ نظری موجود نیست: